خانه برنامه اجتماعی
انسان دوستی

انسان دوستی

یک کار خوب انجام بده !

تعداد دانلود۱۰۰
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی اجتماعی
سازنده موسسه خیریه حامی راه انسانیت
‏‏اپلیکیشن موبایل انسان دوستی
‏یک اپ کم حجم موبایلی برای انجام انواع کارهای خیر و انسان دوستانه
‏برنامه موبایل انسان دوستی با هدف انسان دوستی و کمک به انسان ها طراحی و ارائه شده است .
‏همه کارهای خوب در یک برنامه کوچک موبایلی جمع شده اند تا به شما کمک کنند هر روز یک کار کوچک انسان دوستانه انجام دهید و از انجام کار خوب خود لذت ببرید .
‏اگر نیازمند هستید .... به این اپلیکیشن مراجعه کنید و در قسمت ' من نیازمند هستم ' فرم مربوطه را پر کنید ، مددکاران ما با شما تماس گرفته و در صورتی که حداقل شرایط مورد نظر را داشته باشید ، تحت پوشش قرار می گیرید و به صورت منظم از شما حمایت می گردد.
‏اگر نیکوکار و خیر هستید .... به این اپلیکیشن مراجعه نمایید و در قسمت ' من خیر هستم ' فرم مربوطه را پر کنید ، مددکاران ما با شما تماس گرفته و در هر زمینه ای که تمایل داشته باشید ( کمک مالی ، کمک کالایی ، کمک معنوی ، کمک فکری و ... ) می توانید با انسان دوستی همکاری کنید .
‏امکان کمک مالی به پروژه ها و کمپین های انسان دوستانه با اهداف تعریف شده وجود دارد .
‏کمک های مالی به صورت آنلاین و با استفاده از کارت بانکی و رمز دوم قابل دریافت می باشد .
‏شفافیت کامل اولین و مهمترین اولویت انسان دوستی است ، ما تلاش می کنیم تا جزئیات و مستندات کامل کمک های حامیان گرامی را در اختیار آنان قرار دهیم .
‏انسان دوستی در نظر دارد با استفاده از اساتید روانشناس و جامعه شناس دانشگاه های معتبر کشور ، اصولی ترین و علمی ترین راه های کمک به نیازمندان واقعی را انتخاب کرده و حمایت های حامیان گرامی را در این زمینه استفاده نماید .
‏گالری عکس منتخب کمک های ارائه شده انسان دوستی جهت آشنایی بیشتر علاقه مندان در اپلیکیشن قرار گرفته است .
‏اپلیکیشن موبایلی انسان دوستی در مرحله اولیه شروع به کار خود می باشد و امیدواریم بتوانیم با همکاری و کمک و پیشنهادات و انتقادات شما هموطنان عزیز روز به روز این برنامه رو کامل تر و گسترده تر کنیم .
‏تمامی افرادی که فکر می کنند به هر نحوی می توانند با ما همراه باشند و در هر زمینه ای به این گروه کمک کنند ، می توانند با شماره تماس و تلگرام ( 09301151221 ) یا ایمیل ( EnsanDoosti.com@Gmail.com ) ارتباط برقرار نمایند.
‏دستان پر مهر شما را به گرمی می فشاریم ...
‏‏- رفع ایرادات جزئی

‏- ارتقا رابط کاربری

‏- هماهنگ سازی بخش های مختلف اپلیکیشن از نظر ظاهری و کاربرد

‏- آپدیت مطالب و محتوا

‏- راه اندازی سیستم نمایش تبلیغات برای حمایت از موسسه خیریه حامی راه انسانیت

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟