خانه برنامه کتاب
قصه های صوتی گلستان سعدی

قصه های صوتی گلستان سعدی

تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۴.۷۵
تعداد نظرات۱۲
حجم۴۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
سازنده زارعی
‏‏مجموعه ای از قصه های زیبا،شیرین و آموزنده گلستان سعدی به صورت چند رسانه ای و گویا
‏این نرم افزار از سری محصولات اندرویدی قصه های شیرین ادبی حاوی داستان های آموزنده می باشد و به زبان شیرین فارسی و قابل فهم برای کودکان و نوجوانان عزیز می باشد.
‏سعدی شیرازی کتاب گلستان را، یک سال بعد از نظم بوستان، در بهار سال ۶۵۶ هجری در شیراز نوشته است. در این زمان سعدی ۵۶ ساله بود و چهل سال در شاعری ورزیده، که استاد غزل شناخته می شد و آوازه سخنش در . سراسر ایران و دیگر کشورهای فارسی زبان پیچیده بود. مردی بود بیست سال به سیر و سیاحت گذرانده، دنیا گشته و جهان دیده، برد و گرم چشیده و تجربه اندوخته و به کمال معنی رسیده، و می خواست حاصل تجربه ها و دیده ها و شنیده های خود را در کتابی خواندنی و ماندنی بنویسد، وگلستان را نوشت.
‏گلستان دارای سبک و شیوهای تازه و بی سابقه بود. در لفظ از همه آثار موجود فسیح تر و در معنی بلیغ تره نظم و نثرش پا کیزه و سنجیده بود و مطالب گوناگونش شیرین و پسندیده، و بزودی در همه جا مشهور شد و کتابش مطلوب و مرغوب و عزیز شناخته شد. این بود که از همان روزگار سعدی، نشر گلستان و شیوۂ کار سعدی در تنظیم گلستان محل توجه همگان قرارگرفت و هر که در کار شعر و ادب دستی داشت آرزو می کرد که یادگاری مانند گلستان بسازد و از آن به شهرت و افتخاری برسد. در طی قرنها بسیاری از نویسندگان کوشیدند کتابهایی به طرز گلستان بنویسند وگاه در نامگذاری هم از آن تقلید کردند اما هیچکدام از آن کتابها در این هفتصد سال به اندازه گلستان سعدی مشهور و عزیز نشد.
‏گلستان سعدی را همه فارسی زبانان در همه جا می خوانند و می شناسند اما کتابهای دیگر که شبیه سازی گلستان است کمتر خوانده میشود.
‏*با این نرم افزار میتوانید هم قصه ها را بخوانید و اگر هم حوصله یا وقت خواندن نداشتین به آن گوش فرا دهید*
‏برخی امکانات برنامه:
‏-امکان پخش موسیقی زمینه
‏-محیطی ساده همراه با طراحی و گرافیکی زیبا و روان
‏-امکان انتخاب مطالب به عنوان مورد علاقه
‏-امکان نمایش لیست علاقه مندی ها به کاربر
‏-امکان جستجو در محتوای مطالب
‏-امکان تغییر رنگ متن ها
‏-امکان انتخاب فونت های زیبا به همراه تغییر سایز فونت به راحتی و برای خوانایی بهتر
‏با تشکر از همراهی شما عزیزان...........
‏‏*طراحی زیبا 
‏*رفع پرداخت درون برنامه
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟