خانه برنامه کتاب
غدیرشناسی و پاسخ به شبهات+خطبه غدیر

غدیرشناسی و پاسخ به شبهات+خطبه غدیر

تعداد دانلود۲۰۰
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
سازنده محمدهادی حقیقی
‏درست است که اکنون سال‌ها از واقعه غدیر گذشته و تاریخ، سیر خویش را طی کرده است، امّا در طول تاریخ، حقیقت غدیر از چند نظر برای هر مسلمان مطرح است ...
‏همچنین سئوالات و شبهاتی که طی این سالها برای اهل سنّت و وهابیون در اذهانشون بوجود آمده که مطالعه این کتاب برای این افراد خالی از لطف نیست و چه بسا با مطالعه این کتاب با دید روشنتری نسبت به آینده اخروی خود بنگرند و جویای حقیقت باشند ، باشد که در آخرت به دست ساقی کوثر سیراب شوند و همان بهشتی که قرآن و پیامبر و معصومین به آن بشارت داده اند ، در آن جای گزینند .
‏کتاب فوق که با نام غدیر شناسی و پاسخ به شبهات به انضمام خطبه غدیر ، برای شما عزیزان آماده شده که در پایان مطالعه کتاب نیز می توانید در صورت تمایل در مسابقه ای که به همین منظور مهیا کرده ایم شرکت کنید و از جوایز مسابقه بهره مند شوید.
‏دانلود با ذکر سه صلوات بر محمد و آل محمد
‏‏بهبود رابط گرافیکی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟