استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
استخاره حضرت یوسف کامل ۲۰۱۸

استخاره حضرت یوسف کامل ۲۰۱۸

نصب در حال دریافت
نسخهpop
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۲/۲۶
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۳۷
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده حنیف
‏‏استخاره حضرت یوسف کامل ۲۰۱۸
‏با این برنامه می‌توانید در هر جا برای خودتان یا دیگران به راحتی با قرآن استخاره بگیرید. در این برنامه نتیجه استخاره به سه صورت کلی ، ازدواج و معامله قرارداده شده است همچنین می‌توانید آیه مربوطه را نیز بخوانید و از معنی ان آیه با خبر گردید.
‏لازم به ذکر است که از نظر مراجع مختلف استخاره با قرآن بوسیله نرم‌افزارهای مختلف درصورتی که تغییری در روند اصلی آن نداده باشند صحیح است که در این برنامه مانند روال عادی استخاره انجام میشود.
‏از ویژگی های برنامه می‌توان به گرافیک زیبا و سادگی کار با برنامه اشاره کرد.
‏طرز کار و روش استخاره گرفتن با آن بدین نحو است که ابتدا شما با نیت و بعد از خواندن ذکرهای گفته شده بر روی گزینه استخاره کلیک می کنید و نرم افزار برای شما آیه ای از قران را به نمایش درخواهد آورد و سپس شما نظر و تفسیر را در مورد آن آیه شریفه خواهید دید
‏لازم به ذکر است فال گیری با قرآن جهت اطلاع از آینده شخص یا یک عمل جایز نمی باشد و طبق آداب استخاره انسان ابتدا باید برای انجام هر کار پس از خوب اندیشیدن در مورد آن کار و مشورت با دیگران چنانچه نتیجه ای حاصل نکند می تواند استخاره کند. در هر حال نبایستی استخاره را با پیشگویى اشتباه گرفت بلکه استخاره خیر و صلاح کار را از طریق درخواست از خداوند متعال به انسان نشان مى دهد و در واقع طلب خیر و سعادت از ذات پاک خداوند است.

نظرات و امتیاز ها

۳۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
مبین
٨ آذر ١٤٠١

خیلی خوب بود ممنون

۰ ۰
البهادلي
٥ بهمن ١٤٠١

خ

۰ ۰
maha
٢٨ آذر ١٤٠١

عالیه

۰ ۰

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده