خانه برنامه پزشکی و سلامت
محافظت از دندان ها در ورزش

محافظت از دندان ها در ورزش

تعداد دانلود۱۰۰
حجم۱۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی پزشکی و سلامت
سازنده سلامت دندان
‏‏نرم افزاری که پیش روی شماست جهت آموزش کودکان و نوجوانان در زمینه پیشگیری از صدمات دندانی و نحوه مدیریت این صدمات در صورت وقوع، توسط گروه سلامت دهان و دندانپزشکی اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تهران تهیه شده است.
‏مطالب نرم افزار پیش از ارائه به شما عزیزان از لحاظ صحت علمی و کارایی عملی، منطبق بر آخرین شواهد علمی ارائه شده توسط انجمن بین المللی تروماتولوژی دندانپزشکی طراحی شده و به تایید اساتید محترم این گروه آموزشی رسیده است.
‏با توجه به گسترش استفاده از ابزارهای هوشمند الکترونیک همچون گوشی همراه، تبلت، و لپ تاپ در بین افراد جامعه از جمله کودکان و نوجوانان، این نرم افزار به عنوان شروعی جهت ارائه آموزش در زمینه پیشگیری از صدمات دندانی به صورت الکترونیک برای این گروه سنی طراحی شده است.
‏با وجود دقت و همت تیم تهیه نرم افزار، درصورت مشاهده هرگونه مشکل فنی و علمی در نرم افزار و مطالب آن، خواهشمندیم از طریق ایمیل COH1@gmail.com ما را در برطرف سازی مشکلات پشتیبانی بفرمایید.
‏‏تغییرات محتوا
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟