خانه برنامه سبک زندگی
تعداد دانلود۸۰۰
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده اتوبان
‏‏اتوبان یک خشکشویی به وسعت ایران
‏در اولین سفارش از 15% تخفیف استفاده کنید.
‏اتوبان برنامه ای مختص خدمات شستشوی خانگی است که با کمترین هزینه، بالاترین کیفیت و با حمل رایگان خدمات خشکشویی و شستشو را به مشتریان خود ارائه می دهد.استفاده از این برنامه بسیار آسان بوده و در عین حال دارای بروزترین امکانات است.
‏نامگذاری اتوبان:
‏**** اُتو+بان: نگهبان اتوی لباس شما
‏**** اُتوبان: 1. نماد سرعت 2. نمادی از سرویس حمل و نقل این مجموعه
‏شاخصه های خدمات:
‏1. برنامه ای بسیار سبک و ساده
‏2. در عین سادگی مجهز به تمامی امکانات روز برنامه نویسی( سهولت در انتخاب کالا و خدمات/ مشخص نمودن قیمت هر سرویس/ معرفی به دوستان و کسب اعتبار/ ارائه فاکتور نهایی/ درگاه پرداخت)
‏3. حمل رایگان
‏4. شستشو با مواد درجه یک و ماشین آلات مدرن
‏5. بسته بندی زیبا
‏6. بالاترین کیفیت با کمترین قیمت
‏اتوبان راهی برای کاهش هزینه های زندگی...
‏اتوبان را نصب کرده و با کمترین هزینه شیک پوشی خود را تضمین کنید!!!
‏در عصری زندگی میکنیم که فن آوری و سرعت خدمات بر زندگی سنتی غلبه یافته و در این زمینه فن آوری ارتباطات یکی از پیشروترین فن آوریهایست، که تأثیر بسزای در خلق و تحرک چرخه اقصادی و رفع مشکلات زندگی سنتی بعهده داشته است.سرعت ارتباطات روز به روز افزایش یافته و بستری فراهم آورده است تا صنایع خدماتی نیز از این سرعت بهره برده و با توانی مضاعف و در مدت زمانی کوتاهتر و در ابعاد جغرافیایی وسیعتری به ارائه سرویس به مشتریان خود اهتمام ورزد. از سویی رشد فن آوری، و از سوی دیگر رشد سریع شهرها که مشکلات و محدودیتهایی را با خود بهمراه داشته؛ در واقع استفاده از فن آوریهای نوین را نه یک انتخاب که بعنوان یک اجبار پیش روی شهروندان شهرهای بزرگ قرار داده است.
‏‏در این نسخه برنامه با اندروید ورژن 9 سازگار شده است
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟