خانه برنامه کاربردی
آنتی پشه

آنتی پشه

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۸۱
سازنده گروه برنامه نویسی لوتوس
نسخه۱.۰
حجم۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۸/۰۳/۱۹
‏‏اصولاً صداهای قابل شنیدن توسط گوش انسان در محدوده فرکانسی بین 20 تا 20000 هرتز است، به این معنی که فرکانس های خارج از این بازه برای انسان قابل شناسایی نیستند چرا که پرده صماخ گوش در اثر برخورد این اصوات با سرعت کافی و مورد نیاز برای ایجاد تحریک شنوایی به لرزش در نمی آید. اما موجوداتی نظیر حشرات صداهای موجود در محدوده فرکانسی بالاتر (ماورای صوت) را می شنوند. مثلاً ملخ ها اصواتی در بازه فرکانسی 50 تا 100 کیلو هرتز و یا شب پره ها و بال غشائیان تا فرکانس 240 کیلو هرتز را می شنوند.
‏این برنامه صداهایی در محدوده شنوایی حشراتی همچون پشه، سوسک، مگس و... تولید میکند که شنیدن آن برای این موجودات آزار دهنده است و در نتیجه به مرور آنها را از محیط شما دور میکند.

‏روش کار:
‏برای استفاده از برنامه کافی است در بخش 'هدف' حشره مورد نظرتان را مشخص کنید تا برنامه شروع به کار کند.
‏هر زمان کارتان با برنامه تمام شد کافیست هدف فعال را مجداداً لمس کنید تا غیر فعال شود و سپس با لمس کلید بازگشت(Back) از برنامه خارج شوید، درغیر اینصورت برنامه در پس زمینه به کارش ادامه خواهد داد.

‏نکات:
‏• عملکرد این برنامه هیچگونه اثری بر مکانیزم جسمی و عصبی انسان در هر رده سنی و انواع حیوانات خانگی از قبیل سگ، گربه، ماهی، پرنده و... ندارد.
‏• توجه داشته باشید همانطور که نور حشرات را به مرور به سمت خود جذب میکند روند دفع حشرات به واسطه تولید فرکانس نیز به مرور انجام می شود، پس لطفاً صبور باشید.
‏• برای عملکرد بهتر برنامه پس شروع به کار تا حد ممکن میزان صدای دستگاه را افزایش دهید.
‏کلمات کلیدی:
‏ضد پشه، آنتی پشه، پشه کش، دور کننده پشه، آنتی مگس، ضد مگس، مگس کش، دور کننده مگس، آنتی سوسک، ضد سوسک، سوسک کش، دور کننده سوسک، آنتی حشره، ضد حشره، حشره کش، دور کننده حشره
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟