خانه برنامه کسب و کار

دالونک

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
تعداد دانلود۵۰۰
امتیاز۵
تعداد نظرات۵
سازنده املاک دالونک
نسخه۲.۰
حجم۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۸/۰۸/۲۰
‏‏در هیاهوی بازار مسکن و شلوغی بازار املاک و مستغلات به راحتی خوردن یک چایی با برترین کارشناسان املاک همراه شوید!  
‏دالونک با ارائه قیمت های واقعی. آخرین نرخ  خرید ،رهن و اجاره املاک را در اختیار شما قرار می دهد. منبع این اطلاعات سامانه ثبت معاملات   املاک و مستغلات   بر پایه داده های کارشناسان دالونک می باشد.  
‏یافتن ملک ایده‌آل دیگر به ‌سادگی گذشته نیست. با توجه به تغییرات قیمت و نوسانات بازار مسکن  تیم کارشناسان دالونک جستجو را برای شما آسان کرده است ،جستجوی ملک در بازار املاک و بنگاه های مشاورین املاک هم طاقت‌فرسا است و هم به زمان زیادی احتیاج دارد. سامانه هوشنمد دالونک با اگهی های ملک  دسته بندی شده خود این موضوع را حل کرده است. در این سامانه بعد از جستجو می توان با کارشناسان برتر هر اگهی که مرتبط به یک آزانش می باشد مشاوره و ارتباط تنگاتنگ زد و همچنین در نهایت بعد از مقایسه ملک های مورد نظر این سامانه به شما کمک می‌کند تا بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن ملک ایده‌آل خود را پیدا کنید.و در آژانس مورد تایید اتحادیه مشاورین املاک (دارای کد عضویت)یک خرید مطمئن را تجربه کنید   
‏اپلیکیشن و وب سایت دالونک - شاخصه های متعددی از جمله  قیمت، متراژ و اطلاعات کامل ملک ، فرمت و نوع اجاره و رهن و کلیه امکانات  با جزئیات ملک مورد نظر را برای شما نمایان و در اختیار می گذارد  
‏- هر روز تعداد زیادی آگهی جدید را می توان در این سامانه رصد کرد   

‏دالونک تنها سامانه  مورد تأیید اتحادیه مشاوران املاک / اتاق اصناف و اداره محترم بازرگانی تربت حیدریه ، «خانه را در خانه پیدا کن»  

تغییرات در نسخه جدید

‏‏تغیر در ظاهر اپ

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای برنامه

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟