خانه برنامه کتاب
رمان عاشقانه یا تو یا هیچکس

رمان عاشقانه یا تو یا هیچکس

تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۵
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
سازنده کتابخانه لومینو
‏‏نام کتاب: یا تو یا هیچکس
‏نام نویسنده: جنیفر کروزی
‏نام مترجم: محمد نورانی
‏ژانر: عاشقانه، طنز، چیک لیت
‏خلاصه:
‏برای نینا اَسکیو، چهل سالگی به معنای آزادی‌ست، آزادی از دست شوهر قبلی‌اش، آزادی از خانه‌ی حومه شهری گرفته‌شان، و آزادی برای تمرکز روی هر چه که خودش بخواهد. و آن‌چه که او می‌خواهد همان چیزی‌ست که شوهر قبلی‌اش همیشه رد می‌کرد ــ یک توله سگ. یک توله سگ بامزه و شاد. اما در عوض ــ فِرِد گیرش می‌آید.
‏فرد که سگی چاق، میانسال، کمی بوگندو، و البته مشخصا افسرده است، خیلی با آن‌چه که مطلوب نیناست فاصله دارد. اما می‌تواند نینا را در مسیر الکس مور قرار بدهد، یعنی همسایه‌ی ۱۰ سال جوانتر و پر زرق و برق نینا.
‏الکس بی نقص به نظر می‌رسد ــ دکتری شدیدا جذاب، ظاهرا باهوش، و به طرز عجیبی مجرد ــ اما فاصله‌ی سنی‌شان نینا را به این باور می‌رساند که هر کسی به جز الکس می‌تواند جفت مناسب‌تری برای او باشد. اما با هر پیرمرد موخاکستری که قرار می‌گذارد، بیشتر مطمئن می‌شود که فقط و فقط الکس می‌تواند رضایتش را جلب کند.
‏در نسخه ی رایگان، 4 فصل اول قابل مطالعه است.
‏ترجمه شده در وبسایت لومینو.
‏‏تکمیل کتاب.
‏تغییر رنگ پس زمینه به مشکی برای سهولت در مطالعه.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟