استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
دلیران

دلیران

دلیر زمانه ات را بشناس

نسخه۱.۲.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۲/۱۸
تعداد دانلود۲۸ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۱۰۰
حجم۶۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده استودیو بازی سازی مشکات
‏‏دوشادوش دلیران تاریخ در مقابل ستمگران با استفاده از اسلحه ات و شخصیتت، سعی کن که ستمگران رو از پا در بیاری و از وطنت دفاع کنی!
‏ ویژگی های بازی دلیران :
‏مراحل معمایی
‏داستان شخصیت های تاریخی
‏بیش از 100 مرحله جذاب
‏جلوه های ویژه
‏موسیقی جذاب و محلی
‏با بازی دلیران از داستان های تاریخی با خبر شو و در مقابل افراد شرور بجنگ! با ابزار متنوع و استراتژی خودت سعی کن با کمترین گلوله ها دشمناتو بکشی و از سرزمینت دفاع کنی.
‏آدرس سایت استودیو مشکات : Meshkatgames.ir
‏‏تغییرات ظاهری

نظرات و امتیاز ها

۱۰۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر کیان
٨ خرداد ١٤٠٣

‏✓ داشتن داستان ‏✓ شخصیت های تاریخی ‏✗ مراحل کم ‏✗ کم بودن شخصیت مراحل رو دو برابر و شخصیت هایی مثل کورش بزرگ شاه اسماعیل صفوی نادر شاه شاپور داریوش آریوبرزن جنگ های صلیبی نورد انگلیس و فرانسه و....

میپسندم۱۱ نمیپسندم۹
عکس کاربر posoidon
٦ خرداد ١٤٠٣

‏✓ شخصیت های تاریخی ‏✓ گرافیک ساده ولی زیبا بازی نیکوییست. فقط بخش فروشگاه چرا کار نمیکنه؟ منتظر فصل بعدی و شخصیت های تاریخی بیشتر هستیم.

میپسندم۱۳ نمیپسندم۱۲
عکس کاربر امیر عشقی خدا
٥ خرداد ١٤٠٣

‏✓ عبا ‏✗ نذن منازل سلوک معنوی و فکری به حال به همراه داشت ع به این ترتیب شماره موبایل اصناف استان کهکیلویه و در سال های بعد از این به بعد این مقاله ع و در سال های بعد از این رو این است و در این زمینه به شما کمک کنم مرسی از اینکه وقت شما بخیر خدمت به خلق و خو گرفته و به همین دلیل است موبایل فروشه اسکانی و در این زمینه وجود ندارد که بخواهد در مورد اینکه آیا می دانید خوراک غ ق و از آن به ق و در سال های گذشته در سال های گذشته از آن تغییر کون تا اینکه به فکر این بودم که در روستای کلاته از تو…

میپسندم۱۲ نمیپسندم۱۳

دیگران نصب کرده‌اند

بازی‌های سکویی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده