خانه برنامه امور مالی
نبض بازار ( نرخ ارز طلا سکه )

نبض بازار ( نرخ ارز طلا سکه )

سکه طلا ارز دیجیتال

تعداد دانلود۸۰۰
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده mixapp
‏‏نبض بازار برنامه ای جهت نمایش اطلاعات اقتصادی و معاملات روز بازار ایران و جهان است.
‏دیگر برای اطلاع از قیمت نرخ سکه ، طلا ، ارز و ... نیازی به جست و جو ندارید. چرا که ما اطلاعات را به صورت دسته بندی شده از سایتهای مرجع در اختیار شما قرار می دهیم.
‏این برنامه اطلاعاتی شامل نرخ قیمتهای نفت برنت، بورس، اُنس، فلزات پایه، طلا، سکه، ارز، ارز دیجیتال و کالا را با دسته بندی هایی بهینه در اختیار شما قرار می دهد.
‏اطلاعاتی که در حال حاضر قابل نمایش می باشد شامل فلزات پایه - طلا - سکه - ارز و ارز دیجیتال است و بقیه موارد در نسخه های آتی به نبض بازار اضافه خواهد شد.
‏در صورتی که نیاز به اطلاعات اقتصادی دیگری دارید می توانید در قسمت نظر دهی آنها را اطلاع دهید تا در نسخه های آتی، به برنامه افزوده شوند.
‏توجه: اطلاعات برنامه بصورت خودکار دارای تغییر است و امکان دارد در برخی از ساعات روز اطلاعات دارای نوسانات پی در پی بر اساس بازار شود که این مشکل از تغییرات سایت مرجع است.
‏سایت مرجع: www.tgju.org
‏‏بروز رسانی برنامه در بخش دریافت اطلاعات ارزهای دیجیتال و فلزات
‏ایجاد ارسال دیدگاه برای برنامه در بخش منو
‏بهینه سازی و کاهش حجم برنامه به نصف
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟