خانه برنامه کاربردی
مدیربار ، باربری اینترنتی مشهد

مدیربار ، باربری اینترنتی مشهد

نسخهV۲.۱.۰
آخرین بروزرسانی۹۸/۱۰/۲۸
تعداد دانلود۳۰۰
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
سازنده آرش مدیر
‏‏مدیربار، سامانه هوشمند حمل کالا - حمل و نقل - باربری - حمل بار در مشهد می باشد.
‏اگر صاحب بار یا راننده هستید و یا اینکه قصد جابجایی بارهای خود را در مشهد دارید، این اپلیکیشن اندرویدی به شما کمک می کند تا به راحتی با رانندگان یا صاحب کالا و بار ارتباط داشته باشید.
‏امکانات برنامه برای صاحب بار:
‏شما می توانید مشخصات کالا و آدرس خود را در اپ مدیربار وارد کرده، پشتیبان و کارشناسان مدیربار فورا با شما در ارتباط بود و مشخصات شما را تایید می کند. خدمات این برنامه کاملا رایگان می باشد. باربری ها و رانندگان دارای مجوز فعالیت امکان بهره مندی از خدمات سایت و اپلیکیشن مدیربار را دارند.
‏چرا مدیربار
‏- استـفاده آسـان : تنها در چند مرحله ساده، در هر ساعت از شبانه روز و هر جایی از سراسر مشهد، سفارش خود را ثبت و پیگیری کنید.
‏- قـیمت منـاسب : بارزترین خصوصیت مدیربار علاوه بر حمل مطمئن بار شما ، قیمت منصفانه است. با مدیربار ، مدیریت بارتان ساده و آسان است.
‏- ارتباط سریع با راننده
‏کسب درآمد برای بازاریابان:
‏با معرفی خدمات سامانه حمل و نقل اثاث کشی در کسب درآمد با ما شریک شوید.
‏فقط کافیست خدمات ما را به عموم مردم منجمله:دوستان ، آشنایان ، صاحبین بار (بارعمده ، اسباب کشی منزل) اعم از درون شهری و برون شهری ، مدیران کارخانجات ، صاحبان اصناف ، رانندگان وسائط نقلیه سنگین ، انواع وانت ، خاور ، کامیونت و کامیون معرفی کنید و از هر حمل باری که توسط این افراد در آینده انجام می پذیرد کارمزد دریافت نمایید. شما می توانید شناسه مخصوص به خودتان را داشته باشید تا فاکتور بارهای مرتبط از طرف شما صادر شود.

‏کدشامد مرکز توسعه رسانه های دیجیتال:
‏1-1-688732-63-0-25
‏‏- تغییر در ظاهر برنامه
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟