استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه کتاب
صدای پای آب

صدای پای آب

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۲/۰۱/۱۸
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۳.۳
تعداد نظرات۱۲
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
سازنده اپ بوک
‏‏- صوت همگام با متن
‏- جستجو در صدا و متن
‏- علامت گذاری
‏- حاشیه نویسی
‏- تنظیمات پیشرفته صفحه مطالعه
‏سهراب سپهری -۱۵ مهر ۱۳۰۷ در قم – ۱ اردیبهشت ۱۳۵۹ در تهران- شاعر و نقاش ایرانی بود. او از مهم‌ترین شاعران معاصر ایران است و شعرهایش به زبان‌های بسیاری از جمله انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی و ایتالیایی ترجمه شده‌است. وی پس از ابتلا به بیماری سرطان خوندر بیمارستان پارس تهران درگذشت. شعر وی صمیمی، سرشار از تصویرهای بکر و تازه‌است که همراه با زبانی نرم، لطیف، پاکیزه و منسجم تصویر سازی می‌کند. از معروفترین شعرهای وی می‌توان به: نشانی، صدای پای آب و مسافر را نام برد که شعر صدای پای آب یکی از بلندترین شعرهای نو زبان فارسی است.
‏زنده یاد خسرو شکیبایی ،شعر صدای پای سهراب را با صدای زیبایش دکلمه کرده است. از اینرو تصمیم گرفتیم این بار این اثر فاخر را با صدای ماندگار وی ، بصورت همگام با متن در قالب یک نرم افزارویژه اندروید ارایه دهیم!جلوه های ویژه صوتی،صدای زیبای خسرو شکیبایی،محتوای زیبا و صمیمی شعر صدای پای آب و... همه و همه درکنار هم ،لذت مطالعه را چندین برابر کرده است!
‏امکانات برنامه :
‏هر ماه یک کتاب بخوانیم!
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

شاید دوست داشته باشید