خانه برنامه آموزشی
نسخه۱.۴
آخرین بروزرسانی۹۶/۱۱/۰۷
تعداد دانلود۹۰۰
امتیاز۴.۶۷
تعداد نظرات۲۱
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده nsh

‏‏-- توضیحات:

‏این نرم افزار رو برای یادگیری کلمات زبان های مختلف طراحی کرده بودم. این نسخه برای یادگیری کلمات 504 زبان انگلیسی ساخته شده.

‏-- روش پیشنهادی برای استفاده از نرم افزار:

‏بهتره هر روز و روزی فقط یک بار از این نرم افزار برای یادگیری کلمات استفاده کنید. این امر موجب میشه کلمات رو در کوتاه مدت حفظ نکنید. یادگیری هر کلمه چند روز زمان میبره اما احتمال فراموش شدن کلمه کاهش پیدا میکنه. برای افزودن هر کلمه به لیست «یاد گرفته شده» باید 10 امتیاز بگیرید. انتخاب معنای اشتباه امتیاز منفی و تشخیص معنای درست امتیاز مثبت داره.

‏اگر کلمه ای رو بلد هستید از دکمه «بلدم» استفاده کنید و کلمه رو از روند یادگیری حذف کنید. اگر هم معنای کلمه ای رو بلد نیستید از دکمه «بلد نیستم» استفاده کنید و معنای کلمه رو مشاهده کنید.

‏اگر نیاز به یادگیری سریع تر کلمات دارید میتونید تا دو یا سه بار در روز از نرم افزار استفاده کنید اما بین یادگیری ها فاصله بندازید تا کلمات بدرستی یادتون بمونه.

‏-- کلیدواژه‌ها: آموزش زبان، آموزش کلمات، کلمات ۵۰۴ زبان انگلیسی، یادگیری کلمات 504، فلش کارت

‏‏-- بهبود روند یادگیری
‏-- حل مشکل سرعت اجرای نرم افزار در برخی دستگاه ها
‏-- تغییر منوی اصلی نرم افزار
‏-- تغییر آیکن نرم افزار
‏-- افزودن نمودار ارزیابی در صفحه اول
‏-- حذف بنر تبلیغاتی
‏-- افزودن دکمه های 'بلدم' و 'بلد نیستم' به روند یادگیری
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟