خانه برنامه کسب و کار
برقپ

برقپ

اپلیکیشن جامع صنعت برق

تعداد دانلود۱۰۰
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده برقپ
‏‏با احترام
‏• اپلیکیشن برقپ ابزاریست که به کاربران کمک میکند تا به راحتی کالای برق صنعتی را با مشخصات کامل ( ابعاد-وزن-رنگ-جزییات فنی کالا ) مشاهده و از نرخ به روز آن آگاه و به راحتی آن را سفارش دهند .
‏• برقپ فضایی را برای معرفی مهندسین - تکنسین ها - فروشگاه های برق صنعتی و شرکتهای پیمانکاری برق ایجاد کرده تا به بهترین و آسان ترین شکل با تمامی همکاران خود آشنا و به کسب و کار خود توسعه دهند.
‏دسته بندی مختصر اپلیکیشن :
‏فروشگاه کالا : کاربران میتوانند در این قسمت با توجه به نیاز خود و مشاهده مشخصات دقیق کالا از قیمت به روز آن آگاه و کالای خود را سفارش دهند .
‏تابلو برق : در این قسمت از اپلیکیشن میتوانید با شرکت ها و تولیدی های تابلو برق صنعتی آشنا و از قیمت و مشخصات آن آگاه و همچنین با توجه به نیاز خود (رنگ-ضخامت ورق - نوع پانچ و ...) را به طور دلخواه انتخاب و سفارش دهید.
‏-سیم و کابل : بخش استعلام و خرید انواع سیم و کابل افشان و مفتول استاندارد.
‏-آگهی کاربران : در این قسمت شما میتوانید قطعات نو و مستعمل خود را به رایگان آگهی کرده و همچنین میتوانید با قرار دادن آگهی استخدام نیروی فنی مورد نظر خود را تامین کنید .
‏-معرفی شرکتها : در این قسمت کاربران صنعت برق میتوانند شرکتها - فروشگاه ها و محصولات خود را به دیگر کاربران در تمامی کشور معرفی کرده و به کسب و کار خود توسعه دهند .
‏-معرفی مهندسین و تکنسین ها : در این بخش کاربران میتوانند سوابق کاری - پروژه های اجرایی خود را درج نموده تا دیگر کاربران با مشاهده رزومه با آنها همکاری کنند .
‏-بخش آموزشی : در این قسمت با سه عنوان (ویدیو آموشی - ویدیو محصولات جدید- و آرشیو نقشه ) سعی در آموزش مباحث فنی و مهندسی برق صنعتی داشته و روزانه بصورت آنلاین مباحث درخواستی را به صورت رایگان منتشر میکنیم.
‏-اخبار :
‏1- اطلاع رسانی رایگان مناقصات و مزایدات مربوط به صنعت برق کشور
‏2- اطلاع رسانی اخبار نمایشگاه های برق کشور .
‏3- اخبار دانشجویان برق کشور.
‏و..
‏اپلیکیشن برقپ در راستای میسر نمودن مشکلات صنعت برق کشور طراحی شده و در نظر دارد برای پیشرفت جامعه برق قدم بردارد لذا خواهشمندیم نظرات و انتقادات خود را از طریق لینک ارتباطی زیر به تیم برقپ اطلاع دهید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟