خانه برنامه تناسب اندام
آن فیت: تناسب اندام آنلاین

آن فیت: تناسب اندام آنلاین

تعداد دانلود۳۰۰
امتیاز۳.۳۳
تعداد نظرات۶
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی تناسب اندام
سازنده اوتانا
‏‏آن فیت: تناسب اندام آنلاین
‏این روزها ورزش بدنسازی، فیتنس و هچنین رعایت یک رژیم غذایی اصولی در بین همگان از جایگاه ویژه ای برخوردار است. اپلیکیشن آن فیت با جمع آوری برترین مربیان دارای مدارک معتبر مربیگری در زمینه ورزش و تغذیه می تواند بهترین گزینه برای رسیدن به اهداف مختلف افرادی باشد که به یک تناسب اندام صحیح و حرفه ای می اندیشند. با نصب اپلیکیشن آن فیت با روش های سنتی نوشتن برنامه روی کاغذ و دردسرهای آن خداحافظی کنید. خود را وارد دنیای جدیدی از تناسب اندام به صورت آنلاین کنید و از پشتیبانی به همراه آنالیز منظم لذت ببرید. شما با تغییر سبک زندگی و رسیدن به یک اندام مناسب، سلامت جسمانی و روحی تنها یک قدم فاصله دارید.
‏ویژگی های برجسته آن فیت:
‏✓ لیست برنامه ها و برنامه های من: مشاهده لیست تمام برنامه های تمرین، رژیم و مکمل با قابلیت اضافه کردن به بخش برنامه های من و شخصی سازی.
‏✓ لیست مربیان مطرح: مشاهده مربیان مطرح دارای مدرک معتبر مربیگری در زمینه های مختلف تناسب اندام و مشاوره های تغذیه و درخواست برنامه اختصاصی.
‏✓ آموزش صحیح حرکات: آموزش حرکات به صورت صحیح و اصولی از منابع معتبر و تآیید شده به صورت ویدئویی و گالری عکس به همراه جزئیات.
‏✓ پشتیبانی و آنالیز: پشتیبانی ۲۴ ساعته در صورت بروز هرگونه مشکل و آنلایز اندام شما توسط مربی برای ارائه برنامه دقیق تر.
‏آن فیت را دنبال کنید:
‏وب سایت: http://www.onfit.ir
‏اینستاگرام: https://www.instagram.com/onfit_ir
‏تلگرام: https://www.t.me/onfit_ir
‏آپارات: https://www.aparat.com/onfit
‏‏بهبود عملکرد و روند برنامه
‏پیشرفته تر شدن فیلترهای جستجو
‏اضافه شدن نتایج دلخواه به بخش حرکات
‏اضافه شدن بخش اخبار و یادآوری های پیشرفته 
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟