خانه برنامه کسب و کار
اکسیدان - رزرو آنلاین پیرایشگاه

اکسیدان - رزرو آنلاین پیرایشگاه

تعداد دانلود۱۰۰
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده محمد جواد نعمتی
‏‏تا حالا به این فکر کردین ، توی این دنیایی که همه کار هاتون رو با گوشی تون انجام میدین و بیشتر وقتتون رو توی شبکه های مختلف اجتماعی میگذرونید ، و همه چیز خیلی سریع انجام میشه ، چرا باید برای گرفتن نوبت پیرایشگرتون این همه معطل بشید و محدود به زمان هایی باشید که پیرایشگرتون تعیین میکنه ؟!
‏اما نه ! اکسیدان اینجاست تا هنوز توی عصر تکنولوژِی بمونید .
‏اکسیدان یه راهکار جامع برای کاربران و پیرایشگران هست تا مشتریان بتونند به راحتی چند کلیک نوبت پیرایشگر خودشون رو با استفاده از اپلیکیشن رزرو کنند .
‏در واقع اکسیدان ارتباط دهنده صاحبین و مدیران سالن ها و مراکز زیبایی و مشتریان هستش . به نحوی که هم دسترسی به سالن ها و مراکز زیبایی را برای مشتریان راحت می کنه و هم مدیریت کسب و کار را برای مدیران و صاحبین سالن ها و مراکز لذت بخش و ساده تر .
‏پس ' دیگه زنگ نزن ، اکسیدان رو دانلود کن '
‏‏- بهبود رابط کاربری 
‏- رفع برخی مشکلات 
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟