خانه برنامه کتاب
داستان های کودکانه

داستان های کودکانه

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۵
حجم۱۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
سازنده پرنیما
‏‏در این برنامه شما عزیزان به 100 داستان جذاب و آموزنده دسترسی خواهید داشت و همچنین شامل برترین و معروف ترین داستان های کودکانه میباشد.
‏شما در این برنامه به گلچینی از داستان های جذاب خارجی و ایرانی دسترسی خواهید داشت و هر داستان دارای تصویر مربوط به داستان میباشد تا کودکان بهتر بتوانند با داستان ارتباط برقرار کنند.
‏از داستان های این برنامه میتوان به سیندرلا ، پوکوهانتس ، سفید برفی ، داستان اسباب بازی ها ، در جستجوی نمو ، شنگول و منگول ، پینوکیو ، باب اسفنجی ، پاندای کنگ فو کار ، تام و جری و....... اشاره کرد.
‏همنطور که میدانید داستان ها و افسانه ها یکی از بهترین راه ها برای محک زدن تخیل کودکان و ایجاد خلاقیت در ذهن آن ها میباشد و همچنین باعث میشود که کودکان با حقایق و تجربه های زندگی آشنا شوند و ما امیدواریم بتوانیم در این راه نقشی داشته باشیم.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟