خانه بازی تفننی
پاپ خون

پاپ خون

پاپ گوش میدی دانلود کن

تعداد دانلود۲۰۰
حجم۲۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده فرناد باباپور
‏‏پاپ خون!!!
‏یه بازی جذاب برای کسایی که فک میکنن تمام اهنگای پاپ رو بلدن!!!
‏تو این بازی، قسمتی از بهترین اهنگ های پاپ از خواننده های خوب کشورمون رو برای شما پخش می کنیم و شما باید ادامشو حدس بزنی .
‏چند نکته مهم:
‏1-بازی در مجموع 200 مرحله دارد که در هر اپدیت 80 مرحله ان باز می شود.زمان هر اپدیت بستگی به استقبال شما عزیزان از برنامه دارد.
‏2-در هر مرحله از بازی شما 3 راهنما دارید که میتونید ازشون استفاده کنید که هزینه ان از سکه های شما کسر میشود.با رد کردن هر مرحله 15 سکه میگیرید ولی حواست باشه اگه اشتباه جواب بدی 25 تا سکه کم میشه ازت پس هر وقت مطمعن شدی از جوابت تایید رو بزن ولی اگه بازم سکه خواستی میتونی از فروشگاه خیلی ارزون بخری!!!
‏3-قصد داریم تو اپدیت های بعدی بخش رقابت انلاینم اضافه کنیم ولی از الان بدون اونجا تعداد سکت حرف اول میزنه پس تا میتونی سکه جمع کن واسه خودت
‏4-سعی کردیم برنامه بدون نقص را به شما تحویل بدیم اما اگر در طول برنامه مورد خاصی را مشاهده کردید در قسمت درباره ما به ما بگویید تا در کمترین زمان مشکل را رفع کنیم.
‏5-سعی شده بیشتر از خواننده های پاپ و امروزی اهنگ گذاشته بشه ولی اگه بازم اگر خواننده خاصی مدنظرتون بود در قسمت نظرات یا درباره ما بگین
‏با نظرات خوب خودتون ما رو در ساخت برنامه های با کیفیت تر یاری کنید.
‏‏اضافه شدن سیستم درون پرداخت
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟