خانه برنامه سبک زندگی
تعداد دانلود۲۰۰
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده احسان
‏‏وکیل اپ ، وکیل خانوادگی شما به راحتی پرسش خود را مطرح کنید و در سریع ترین زمان به پاسخ خود برسید.
‏پیچیدگی روابط و مسائل دنیای امروز؛ گاها ما را به اجبار به مشکلاتی می کشاند که به تنهایی قادر به حل و از میان برداشتن آنها نیستیم.
‏در این میان بهره بردن از یاری و کمک فردی که خبره و اگاه به مسائل و امور است خالی از لطف نیست. وجود یک مشاور حقوقی در خلال مشکلات می تواند مایه ی آرامش باشد.
‏اما گاهی موانعی بر سر راه ما وجود دارد از جمله ناآشنایی با یک وکیل خوب و یا هزینه مالی بهره بردن از آن.
‏حال با در نظر گرفتن قلمرو گسترده و محبوبیت پلتفرم هایی مانند اندروید؛ چه بسا بتوان از این نرم افزارها به منظور رفاه حال موکلان بهره برد. وکیل اپ گزینه ای است تا کاربران بتوانند به صورت رایگان سوالات خود را مطرح کنند. البته این نوع خدمات بیشتر برای سوالات ساده و کلی مناسب است و امکان مشاوره در خصوص پرونده های پیچیده را نخواهید داشت. اما شاید برای شروع یک فرآیند مشاوره مناسب باشد.
‏وکیل آنلاین ,وکیل همراه , مشاور حقوقی
‏‏بهبود عملکرد
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟