خانه بازی فکری
تعداد دانلود۶۰ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۷۸
حجم۳۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده دلفین
‏‏بچین، بازی فکری و سر گرمی است که شما را در یافتن کلمات به چالش می کشاند. تمامی حروف مشاهده شده در جدول فقط و فقط یکبار در کلمات استفاده شده اند. با چیدمان حروف که با کشیدن انگشتتان بصورت پیوسته روی حروف جدول رخ می دهد باید کلمه درست را حدس بزنید. از خانه های خالی چیده شده در پایین صفحه تشخیص داده می شود که کلمه را درست تشخیص داده اید. در صورتی که در اواسط بازی دیگر قادر به ادامه نبودید(بعلت انتخاب اشتباه خودتان) می توانید بازی را دوباره بارگذاری کنید(با دکمه پایین صفحه) جهت آشنا شدن بیشتر می توانید فیلم زیر را از آپارات تماشا کنید http://www.aparat.com/v/F5tfh در این نسخه امکانات ذیل اضافه شده است: بازی آنلاین ارسال و دریافت ایمیل ایجاد مراحل بازی با کلمات شما با ایجاد مرحله بازی شما امتیاز کسب می کنید بازی مراحل ایجاد شده توسط دیگران و کسب امتیاز ثبت امتیاز آنلاین و رتبه بندی امتیازات ارتقاء گرافیک انتخاب مراحل آفلاین برای بروزرسانی بازی نیازی به پاک کردن نسخه قبلی ندارید و داده های قبلی بازی آفلاین شما حفظ خواهد شد.
‏‏+رفع اشکالات گزارش شده
‏+اضافه شدن مراحل جدید
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟