خانه برنامه مذهبی
شهید مدافع حرم منوچهر سعیدی

شهید مدافع حرم منوچهر سعیدی

تعداد دانلود۲۰۰
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده صفیر سنتر
‏‏بسم الله قاصم الجبارین
‏شهدای دفاع از حرم اگر نبودند، ما باید حالا با عناصر فتنه‌گرِ خبیثِ دشمنِ اهل‌بیت و دشمن مردم شیعه، در شهرهای ایران میجنگیدیم. (مقام معظم رهبری)
‏با عرض سلام و درود بر ساحت مقدس حضرت ولی عصر ارواحنا له الفدا و آرزوی طول عمر با برکت برای ولی امر مسلمین جهان، با توجه به تکلیف جبهه فرهنگی انقلاب در فضای مجازی نسبت به زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و به ویژه شهدای ولایی و جان بر کف استان کردستان، سازمان فضای مجازی سراج-دفتر استانی کردستان با همکاری کانون شهید مدافع حرم منوچهر سعیدی اقدام به طراحی و تولید نرم افزار تلفن همراه گرامیداشت شهید نموده است.
‏پروردگارا! به محمّد و آل محمّد تو را سوگند می دهیم روز به ‌روز یاد شهیدان ما را در کشور ما زنده‌تر کن. پروردگارا! روز به ‌روز عزّت شهیدان و عزّت خانواده‌های شهیدان را در کشور ما بیشتر کن. پروردگارا! این نور شهادت، این فضای شهادت، این طلب شهادت، این شور و شوق به شهادت را که در دل بعضی‌ها هست، خاموش مکن. پروردگارا! هرکسی را که این شوق و شور به‌معنای واقعی کلمه در دل او هست، به این فضیلت برسان؛ تفضّلات خودت را درباره‌ی آنها زیاد کن، شهدا را با پیغمبر محشور کن، با شهدای کربلا محشور کن. روح مطهّر امام بزرگوار ما را که سلسله‌جنبان شهادت بود، از ما راضی و خشنود کن. قلب مطهّر ولیّ‌عصر را از ما راضی و خشنود کن و ما را به رضای آن بزرگواران روز به ‌روز نزدیک‌تر کن.
‏‏بهبود برنامه
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟