خانه برنامه سبک زندگی
نسخهv۱.۰
آخرین بروزرسانی۹۵/۰۹/۰۲
تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۳.۶۲
تعداد نظرات۱۶
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده گروه برنامه نویسی ثامن

‏‏بانک کامل جملات تاکیدی مثبت که شامل موارد زیر می باشد+ آهنگ ریلکسیشن

‏عبارات تاکیدی کتاب چشم دل بگشا

‏جملات تاکیدی مثبت قبل از خواب

‏هر روز صبح جملات ده گانه زیر را سه بار بخوانید

‏جملات تاکیدی برای ازدواج

‏جملات تاکیدی در مورد ثروت

‏جملات تاکیدی برای سلامتی

‏جملات تاکیدی برای فراوانی

‏لیستی از جملات تاکیدی 1

‏لیستی از جملات تاکیدی 2

‏جملات تاکیدی برای زندگی روزانه

‏جملات تاکیدی معنوی

‏کلمات مثبت در زندگی

‏عبارت تاکیدی روزانه که باید تکرار شود

‏جملات تاکیدی خوشبختها

‏جملات تاکیدی اسکاول شین

‏عبارات تاکیدی مثبت، جملاتی ساده، روان و برانگیزاننده و با ادبیات شخصی خود ما هستند که می توانند سرعت رسیدن ما به اهدافمان را چند برابر کنند” و ویژگی هایی برای این عبارات ذکر می کنند.

‏استفاده از تلقین و تکرار عبارت های تاکیدی مثبت یکی از قدیمی ترین تکنیک هایی است که برای کسب موفقیت و تغییر باورر ها استفاده می شود. علت این امر را باید در تعریف باور جست و جو کرد. باور فکر یا ایده ای است که بارها و بارها و بارها تکرار شده تا در نهایت از فیلتر ضمیر خود آگاه عبور کند و بر ضمیر ناخود آگاه نشسته و در آن حک شود.

‏هر کاری که مدتی تکرار شود در ناخودآگاه ضبط شده و به عادت رفتاری تبدیل می شود (مانند مهارت در تایپ کردن) و جالب تر اینکه هر چیزی – چه مثبت و چه منفی – به خود و ذهنمان تلقین کنیم، همان گونه برای ما اتفاق خواهد افتاد.

‏برای تحول و پیشرفت در زندگی لازم است ابتدا ذهن خود را از جملات منفی خالی کرده و سپس با عبارات مثبت و سازنده، جایگزین نماییم.

‏‏تغییرات ظاهری
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟