استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها کودک
پاپیتا انگلیسی

پاپیتا انگلیسی

10 ترم تو یک بازی

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۱۱
تعداد دانلود۲۸ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۱۰۳
حجم۳۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده سام اپز
‏‏این برنامه با ایجاد یک فضای سرگرم کننده و مثبت با بازی می تواند بنیان مهارت های یادگیری را تقویت کرده و کاربران را برای موفقیت های بیشتر در آینده آماده کند.
‏یکی از مهمترین جنبه های آموزش زبان انگلیسی در Papita ایجاد یک فضای یادگیری سرگرم کننده و خلاق است. برای اکثر کاربران ، یادگیری زبان انگلیسی با Papita فقط یک بازی است که آنها در طول روز انجام می دهند ،اما آنها سهوا مهارت های اساسی مورد نیاز برای آموزش دوره های پیشرفته زبان انگلیسی را می آموزند.
‏چند نکته در مورد پاپیتا:
‏محیطی شاد و سرگرم کننده که طیف گسترده ای از کاربران را درگیر خود می کند ، مانند آموزش کلمات جدید با استفاده از آهنگ و بازی. تنوع در بازی ها مدت زمانی که کاربران روی یک موضوع تمرکز می کنند بسیار کوتاه است ، بنابراین داشتن یک مجموعه متنوع از فعالیت های جذاب ، آنها را درگیر و انگیزه می کند.
‏بیشتر بازی ها به یادگیری الفبا ، اعداد و رنگ ها متمرکز هستند و این خلاقیت زیادی ایجاد می کند و. کاربران می توانند با استفاده از دستورات انگلیسی ، رشته ها و زبان های جدید رفتاری را بیاموزند. کاربران با یادگیری یک زبان جدید مهارت های زبانی و رفتاری خود را تقویت می کنند.
‏برنده شدن در یک بازی به شما کمک می کند تا حس پیروزی را درک کرده و به آینده اعتماد بیشتری داشته باشید. برنامه به صورت دوره ای برای افزایش سرعت و کارایی ، عیب یابی ، افزودن کلمات و اصطلاحات جدید به روز می شود.
‏این برنامه هیچ هزینه ای برای دانلود ندارد ، اما برای استفاده از آن ، کاربر نیاز به خرید اشتراک دارد. این اشتراک فقط یکبار می باشد و دیگر نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای ندارد و با دریافت آن می توانید تمامی بروزرسانی های جدید را هم به رایگان دریافت کنید
‏‏تغییرات جزئی

نظرات و امتیاز ها

۱۰۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
dorsa:)
٢١ بهمن ١٤٠١

چرته مح برا دختر خالم که کوچیکه دان کردم بازی کنه اما واقعا بده

۰ ۲
علی اصغر کامرانی
١٢ بهمن ١٤٠١

‏✓ پژابثتبمایعمیعمبواباوزوایمعب ‏✓ تلطلتژلنژنلژنزنایامیاثتتبثتبثت ‏✓ بتثرثتباثباثباثباثباثبامبامیامیوایغنیا ‏✓ حعببیلخباحبامبامبکبتکب ‏✓ لتکلتکلتکبمابتباحل لعیعمزمازمازمازمازامزکابکابمابماباکباکبکهللکابمابامبمازمازامبما

۰ ۶
حسنا
٢٠ فروردین ١٤٠٢

بازیش عالیه

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

آموزش انگلیسی به کودکان

آموزش و سرگرمی برای کودکان

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده