استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه سیر و سفر
آزمون آیین نامه

آزمون آیین نامه

راحت و سریع قبول شو !

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۱.۷-myket
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۵/۱۲
تعداد دانلود۶۰۰
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۱۲
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده sorocell
‏‏اپلیکیشن جامع و کاربردی برای قبولی در ازمون ایین نامه رانندگی
‏24 ازمون کارشناسی شده
‏تمامی تابلوهای راهنمایی و رانندگی
‏اموزش انواع پارک و...
‏گرافیک زیبا و روان
‏به روز شده با ازمون سال جدید
‏چهار ازمون رایگان !!!!!
‏برای اینکه بیشتر با برنامه اشنا شوید چهار ازمون بخش ازمون ایین نامه را رایگان قرار دادیم تا در تصمیم گیری راحت تر باشید.
‏ایین نامه منابع بسیار متنوعی دارد که نمیتوان همه انها را در وقت اندک مطالعه کرد ما این کار را برای شما انجام داده ایم و تمام منابعی که شامل مفاد ازمون ایین نامه می شود را در اختیارتان قرار داده ایم.
‏این برنامه با بکارگیری بروز ترین منابع ایین نامه بیشترین و با کیفیت ترین نمونه سوالات ایین نامه را برایتان فراهم کرده ایم بهبود کیفیت پردازش برنامه و رابط کاربری همواره از اولویت های تیم ما بوده و هست به همین خاطر سعی بر این داشته ایم تا بهترین طراحی مرتبط با برنامه را ایجاد و خدمتتان ارائه دهیم.
‏این برنامه شامل 900 سوال ازمون مقدماتی ایین نامه می باشد . این ازمون ها در قالب 30 ازمون ایین نامه مقدماتی خدمت کاربران عزیز ارئه شده است ، از این 30 ازمون ایین نامه 6 ازمون ان مطعلق به بخش ازمون های طلایی می باشد و 24 ازمون باقی مانده در بخش دیگری به نام ازمون ایین نامه مقدماتی قرار گرفته .
‏برای قبولی در ازمون ایین نامه 99 سوال بسیار مهم که در بخش سوالات طلایی را حتما مطالعه کنید.
‏در بخش سوالات طلایی ازمون ایین نامه 99 سوال بسیار مهم از ازمون ایین نامه مقدماتی که در چند سال اخیر در سراسر کشور برگذار شده گردآوری شده است و برای استفاده کاربران عزیز در بخش جداگانه ای قرار داده ایم .
‏این برنامه نسخه بروز رسانی شده ایین نامه رانندگی 98 می باشد ما این برنامه را سال گذشته برای شما اماده کرده بودیم اما متاسفانه امکان انتشار برای ما فراهم نشد.
‏در نهایت با این برنامه می توانید به راحتی با چند ازمون و تکرار ان ها به راحتی در ازمون ایین نامه راهنمایی رانندگی قبول شوید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏• تغییر آیکون برنامه

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

شاید دوست داشته باشید