استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۳.۲.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۱۴
تعداد دانلود۸۰۰
حجم۱۲۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی صوت و موسیقی
سازنده Yamaha Corporation
‏‏*گزارش شده است که برخی از دستگاه‌های Android ممکن است پس از نصب به‌روزرسانی امنیتی سیستم‌عامل Android که در اوایل مارس 2021 توسط Google منتشر شد، وقتی دستگاه با کابل USB به برنامه دستگاه هوشمند متصل می‌شود، سیستم‌عامل را دوباره راه‌اندازی کنند.
‏در حال حاضر در حال انجام هستیم. گزارش مشکل به Google و درخواست پاسخ. برای هر گونه مشکلی که ممکن است ایجاد شود پوزش می‌طلبیم.
‏دستگاه‌های Android تأیید شد که مشکل دارند: Pixel 4a، Pixel 4XL
‏لطفاً وب‌سایت محصول سازگار Yamaha Piano را بررسی کنید.
‏https:// download.yamaha.com/files/tcm:39-1262339/
‏لطفاً به دستگاه Android سازگار از آدرس زیر مراجعه کنید.
‏https://download.yamaha.com/files/tcm:39- 1193040/
‏پیانیست هوشمند به شما امکان می دهد با دستگاه Android خود به بسیاری از ویژگی های پیانوی دیجیتال یاماها خود دسترسی داشته باشید. این برنامه ویژه بیشترین ویژگی ها را در صورت استفاده با پیانوهای دیجیتال انقلابی سری Clavinova CSP ارائه می دهد.
‏ویژگی ها:
‏1. با عملکرد انحصاری Audio to Score، فورا آهنگ های مورد علاقه خود را پخش کنید. هنگامی که به کلاوینوا CSP متصل می‌شوید، عملکرد صدا به امتیاز به‌طور خودکار یک موسیقی همراه با پیانو از آهنگ‌های موجود در کتابخانه موسیقی شما ایجاد می‌کند. *ویژگی Audio to Score انحصاری Clavinova CSP است.
‏2. پیانیست هوشمند با تبدیل دستگاه هوشمند شما به یک رابط گرافیکی صفحه لمسی برای پیانوی دیجیتال شما، انتخاب صداهای ساز و تغییر تنظیمات را سریع و آسان می کند.
‏3. با این برنامه، می توانید داده های آهنگ مانند آهنگ های از پیش تعیین شده و آهنگ های تجاری موجود را پخش کنید. نه تنها می‌توانید از پخش آهنگ‌ها لذت ببرید، بلکه می‌توانید در حین پخش آهنگ‌ها با آنها تمرین کنید. این برنامه نماد صدها آهنگ MIDI داخلی را نشان می دهد، و حتی می توانید از آهنگ های اضافی برای خرید از Yamaha MusicSoft (https://www.yamahamusicsoft.com) لذت ببرید.
‏لطفاً توجه داشته باشید که دستگاه های Android لینک ذکر شده در بالا برای سازگاری با پیانیست هوشمند تست شده است، اما یاماها عملکرد صحیح این دستگاه ها را با پیانیست هوشمند تضمین نمی کند. یاماها همچنین هیچ مسئولیتی در قبال آسیب یا ناراحتی ناشی از استفاده از آنها ندارد.
‏----------
‏*با ارسال درخواست خود به ایمیل -آدرس پستی زیر، یاماها ممکن است از اطلاعاتی که شما ارائه می‌دهید استفاده کند و ممکن است آن را به هر شخص ثالثی در ژاپن و حتی سایر کشورها ارسال کند تا یاماها بتواند به درخواست شما پاسخ دهد. یاماها ممکن است داده های شما را به عنوان سابقه تجاری نگه دارد. شما می توانید حق را در مورد داده های شخصی مانند حق در اتحادیه اروپا ارجاع دهید و هنگامی که مشکلی در مورد داده های شخصی خود پیدا کردید، مجدداً از طریق آدرس ایمیل درخواست ارسال خواهید کرد.
‏‏- رفع مشکل هنگام انتخاب عملکرد آهنگ صوتی و مشکل عملکرد راهنما.
‏ - رفع مشکلات کوچک دیگر.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده