En
زبان بیاموز
حجم:۲۳.۸ مگابایت
نسخه: ۳.۴.۱(۱۳۹۶/۱۱/۰۱)
حداقل سازگاری:   Android 4.1 (Jelly Bean)
آموزشی
4.7
336
۳۱
هزار
دانلود
زبان بیاموز #1
زبان بیاموز #2
زبان بیاموز #3
زبان بیاموز #4
زبان بیاموز #5
زبان بیاموز #6
زبان بیاموز #7
زبان بیاموز #8
زبان بیاموز #9
زبان بیاموز #10

   توضیحات

‏زبان بیاموز یک نرم افزار تخصصی و بسیار گسترده برای یادگیری زبان های انگلیسی، فرانسه و آلمانی است. این نرم افزار دارای حجم شگفت آوری از محتوای طبقه بندی شده برای یادگیری زبان است. برخی از اصلی ترین نکات متمایز کننده زبان بیاموز عبارتند از:

امکانات اولیه

‏✔ زبان بیاموز تنها نرم افزار آموزش زبان فارسی ای است که دسته بندی های سطحی مطابق استاندارد CEFR (همان A1، A2، B1 و ...) را در خود جای داده. از طریق این دسته بندی ها می توانید با توجه به سطح فعلی زبان خود، لغات مورد نیاز خود را بخوانید و یا اگر در یک زبان نوآموز هستید از صفر شروع کرده و رفته رفته جلو بروید.

‏✔ در زبان بیاموز گذشته از دسته بندی سطحی، دسته بندی موضوعی از هزاران واژه هم وجود دارد. از طریق این دسته بندی ها میتوانید لغات مورد نیاز خود را در هر موضوعی که علاقه دارید یاد بگیرید.

‏✔ بازه لغات زبان بیاموز آنقدر گسترده است که مجموعه لغات چندین کتاب آموزشی مهم تنها بخشی از طبقه بندی آن به شمار می رود. در پایین می توانید برخی از کتاب هایی که مجموعه واژگان آنها در زبان بیاموز قابل دسترسی است را ببینید:

زبان انگلیسی

‏📖 مجموعه کامل واژگان کتاب 504 Essential Words

‏📖 مجموعه کامل واژگان کتاب Essential Words for the IELTS

‏📖 مجموعه کامل واژگان کتاب Essential Words for the TOEFL

‏📖 مجموعه کامل واژگان کتاب Essential Words for the GRE

‏📖 مجموعه کامل واژگان کتاب Thosand words for SAT

‏📖 مجموعه کامل واژگان کتاب Top Notch (کتاب اول A و B)

‏📖 مجموعه کامل واژگان کتاب Interchange (کتاب ابتدایی، 1،2،3)

‏📖 مجموعه کتاب های پایه های ششم تا یازدهم مدرسه

زبان آلمانی

‏📖 مجموعه کامل واژگان کتاب Menschen (چهار کتاب A1 و A2)

‏📖 مجموعه کامل واژگان کتاب Schritte (یک و دو)

‏📖 مجموعه کامل واژگان کتاب DaF kompakt A1

‏✔ در زبان بیاموز واژه را با مثال یاد می گیرید. در این نرم افزار تقریبا تمام واژه ها مثال دارند که به شما در یادگیری بهتر نحوه استفاده از واژه کمک می کند. زبان بیاموز در مجموع حدود 35000 مثال برای واژه های زبان های آلمانی، فرانسه و انگلیسی را در خود جای داده.

‏✔ در زبان بیاموز گذشته از امکان شنیدن واژه ها (که توسط موتور متن به صدای گوشی خودتان انجام می شود) تمام واژه ها دارای تلفظ فونتیک هستند. از این طریق می توانید اطمینان حاصل کنید که تلفظ واژه را به خوبی یاد گرفته اید.

‏✔ در زبان بیاموز برخلاف بیشتر نرم افزارهای آموزش زبان، معانی متفاوت هر واژه با دقت از هم جدا شده و هر معنی به همراه مثال به شما آموزش داده می شود. این کار باعث می شود درک بهترین از نحوه درست به کار بردن هر واژه در معانی متفاوت داشته باشید. همچنین واژه ها برحسب ادات سخن یا Part of speech (مثلا اسم، فعل، قید، صفت و ...) هم از هم جدا شده اند و معانی هر یک به صورت جداگانه آموزش داده می شود.

‏✔ ما در زبان بیاموز تمام محتوای خود را تولید می کنیم. محتوای این برنامه کپی شده نیست، و با دقت و وسواس زیادی انتخاب و طبقه بندی شده است. تمام محتوای برنامه به صورت تخصصی با هدف آموزش زبان طراحی شده است. پس از مرور واژه ها و استفاده از مثال ها به خوبی به این موضوع پی می برید.

‏✔ بیاموز علاوه بر این دارای یک دیکشنری انگلیسی، فرانسه و آلمانی آفلاین هم هست که می توان از آن برای پیدا کردن معانی واژه ها استفاده کرد.

امکانات پیشرفته

‏از طریق تبدیل شدن به کاربرد پیشرفته، شما می توانید از امکانات زیر هم در نرم افزار استفاده کنید:

‏✔ فلش کارت و لایتنر: زبان بیاموز دارای یک فلش کارت پیشرفته به همراه لایتنر است. این فلش کار به صورت خودکار واژه هایی که در هر دسته کمتر یاد گرفته اید بیشتر به شما نمایش می دهد تا در نهایت کل واژه های دسته را یاد بگیرید.

‏✔ آزمون زبان: در این بخش می توانید یک آزمون پیشرفته از تمام واژه های دسته ای که مطالعه کرده اید را بگذرانید. پس از گذراندن آزمون نتایج آن را میبینید و با واژه هایی که بلد نبودید بیشتر آشنا می شوید.

‏✔ ساختن دسته های دلخواه: از طریق این امکان در نرم افزار شما می توانید دسته های مورد نظر خود را با استفاده از واژه های موجود در نرم افزار به سادگی بسازید. این دسته ها هم مانند دسته های پیش فرض نرم افزار دارای آزمون و فلش کارت هستند. 

   تغییرات در نسخه جدید

‏در این نسخه امکانات زیر به اپلیکیشن اضافه می شود:

‏✅ افزودن بخش سوالات متداول

‏◀ رفع مشکلات و باگ های مرتبط با خرید و استفاده اپلیکیشن

‏◀ رفع مشکلات مرتبط با دسته های ساخته شده و فلشکارت

   دسترسی های نرم افزار

  • بیدار نگه داشتن دستگاه
  • اینترنت
  • دیدن وضعیت شبکه
  • لرزش دستگاه
  • نوشتن بر روی حافظه گوشی
  • خواندن حافظه گوشی
  • ارسال نوتیفیکیشن
  
336
  
4.7
mehrdad0024
۱۳۹۶/۱۰/۲۴
لغات کتاب منشن b1. 2کامل کنید و قسمت اصطلاحات و ضرب المثل زبان آلمانی هم فعال کنید. باتشکر
‎−3    +16
Behzad
۱۳۹۶/۱۰/۲۶
لطفا یه فکری برای حجم برنامه بکنین این درست نیست با هر به روز رسانی حجم برنامه مدام بالاتر میره.
   +5
mohammad
۱۳۹۶/۱۰/۲۴
اگه بتونید اموزشای سایتتونو تو اپ بزارید عالییییییی میشه
   +6
ram
۱۳۹۶/۱۰/۲۶
عالیه
   +4