استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها آموزشی
زبان بیاموز

زبان بیاموز

انگلیسی آلمانی فرانسه

نصب در حال دریافت
نسخه۷.۴.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۱۱
تعداد دانلود۴۰۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۴,۱۶۴
حجم۱۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده بیاموز
دست نگه دارید! برای یادگیری زبان نیازی به کلاس های گران قیمت نیست. زبان کشور دلخواه خود را فقط با نصب یک اپلیکیشن کم حجم بیاموزید!

ساده بیاموزید، سخت از یاد ببرید! 

زبان بیاموز یک نرم افزار تخصصی برای یادگیری زبان های انگلیسی، فرانسه و آلمانی است. این نرم افزار دارای حجم بسیار کم برای یادگیری زبان است. میتوان این مژده را داد که این برنامه شما را شگفت زده می کند و با خودتان دچار چالش می شوید، زیرا به راحتی با آن می توانید یک من بهتر بسازید!
زبان بیاموز شامل بخش های مختلف آموزشی ایت به طوری که شما را از نیاز به هر معلم و کتاب زبانی بی نیاز می سازد. در واقع تمام نیاز های شما برای یادگیری زبان مورد نظرتان از جمله خواندن، شنیدن، گرامر، تلفظ، واژه آموزی، لایتنر، تلفظ و غیره را بطرف میکند. 

‏  یک برنامه جایگزین چند برنامه!

این برنامه به صورت کامل نیاز های شما را برای یادگیری سه زبان آلمانی، انگلیسی و فرانسوی پوشش می دهد. بخش مربوط به واژگان در این اپ شامل ده ها هزار واژه برای هر زبان است که در دسته بندی های جداگانه قرار گرفته اند. این واژگان از یک کتاب انتخاب نشده اند و از چندین کتاب مختلف انتخاب شده اند تا لغتی  جا نیفتد.
همانطور که میدانید بخش عظیمی از یادگیری مربوط به هوش شنوایی است. بخشی از زبان آموز مربوط می شود به خواندن و شنیدن متون مختلف. در این بخش شما طبق سطحی که در زبان مورد نظر دارید، از داستان ها، کتاب های صوتی و آموزشگاهی استفاده می کنید.
متن های استفاده در این اپلیکیشن همگی دارای ترجمه ی متن و معنی لغوی واژگان استفاده شده هستند. همچنین یک جستجوگر نیز در همین بخش موجود است که با استفاده از آن می توانید به سادگی لغت مورد نظر خود را جستجو کرده و معنی آن را مشاهده کنید. 
بخش مهم دیگری که در هر بانی وجود دارد، گرامر است. به هر حال اگر قواعد یک زبان را ندانید، ممکن است به درستی نتوانید لغات را کنار هم بچینید و از آن زبان استفاده نمایید. زبان آموز گرامر را هم فراموش نکرده است. سازندگان، همه ی مباحث گرامری را کنار یکدیگر در دسته بندی مشخص قرار داده اند و به همراه مثال و دیگر توضیحات، یادگیری را برای کاربران ساده کرده اند. 
یکی از محاسن این اپلیکیشن این است که شما می توانید به بخش ترانه ها بروید و با شنیدن آنها و مشاهده ی ترجمه ی آنها، به سادگی و با لذت زبان مورد نظر را بیاموزید. 
لازم به ذکر است که شما با نصب این برنامه در واقع یک دیکشنری نیز دارید. این برنامه در کنار تمام لغات (که تعداد آنها هم به ده ها هزار میرسد) مثال، کاربرد های گرامی، متضاد، مترادف و توضیحاتی دیگر را مشاهده می کنید که به سادگی در دسترس هستند و این موضوع می تواند در چیدمان لغات و قواعد در ذهن شما تاثیر بسزایی داشته باشد.

لغات را در ذهن خود منجمد سازید!

همه می دانیم اگر لغات زبانی ‏که در حال یادگیری آن هستیم را با مرور و روش مناسب نیاموزیم، به سرعت نیز از یاد میبریم. یکی از ثابت شده ترین روش ها برای یادگیری لغات، لایتنر است. لایتنر روشی است که در فواصل مشخص و معینی که لازم است کلمات مرور شوند، به شما یادآوری میکند که لغات را مرور نمایید. این کار باعث می شود فراموش کردن لغات از به یاد آوردنشان سخت تر باشد!
علاوه بر لایتنر، برای یادگیری لغات فلش کارت هایی نیز موجودند که خواندن آنها، کلمات را در ذهن شما هک می کنند. لازم به ذکر است که لغات دسته بندی شده هستند و هر بخش از لغات دارای آزمون املا، تلفظ هستند که این باعث اطمینان خاطر شما می شود. 
یکی از بخش های جذاب این اپلیکیشن، بخش الفبا و تلفظ است. در این بخش شما با تلفظ کامل لغات زبان مورد نظر و حروف آن آشنا می شوید. تلفظ صحیح باعث می شود یک لغت به خوبی و به درستی در ذهن شما ثبت گردد. 
‏‏- اضافه شدن نسخه اولیه از زبان اسپانیایی 
‏- اضافه شدن نسخه اولیه از زبان عربی 
‏- رفع مشکلات رایج گزارش شده توسط کاربران
‏- اضافه شدن تلفظ پیشرفته (آنلاین) 
‏- امکان کپی کلمات در بخش مرور لغت 
‏- اضافه شدن آرتیکل‌ها به تلفظ پیشرفته (آنلاین) 
‏- امکان کپی کلمه در دیکشنری
‏- اضافه شدن پشتیبانی آنلاین

نظرات و امتیاز ها

۴,۱۶۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
۳۶۵۱۷۶
١١ ساعت پیش

‏✓ هیچ چیز خوبی نداره ‏✗ باز نمیشه برای گوشیا شیامی بدددددد میزنه نصب نشددد

۰ ۰
من یک معلمم
پریروز

من نصب کردم پیغام نصب نشده را می دهد لطفا رسیدگی شود

۱ ۰
فهیمه
پریروز

‏✓ جعبه لاینتر ‏✗ فعلا ندارد

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط