استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Live Earth Map HD - Live Cam

Live Earth Map HD - Live Cam

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۸.۱۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۹/۱۱
تعداد دانلود۱۴ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۶۳
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Globally Live Satellite View Map
‏‏با نقشه زنده زمین HD - برنامه دوربین زنده کل جهان را کاوش کنید. از نمای زنده ماهواره ای در زمان واقعی بازدید کنید. برنامه نقشه سه بعدی زمین از نقشه GPS برای نمایش همه مکان ها استفاده می کند. با نقشه ماهواره ای زنده می توانید نقشه کامل جهان، نمای خیابان سه بعدی و نمای زمین 360 را کاوش کنید. نقشه Earth Live برای نمای زنده ماهواره ای سه بعدی بهترین است. هر مکانی را جستجو کنید، سپس پرسپکتیو 360 را با نمای خیابان زنده روشن کنید. تصاویر ماهواره‌ای از همه مکان‌ها را پیدا کنید، ساختمان‌ها، شهرها و تورهای سه بعدی را کشف کنید. شما به راحتی می توانید تور جهانی خود را با نقشه زنده زمین 2020 برنامه ریزی کنید. برنامه نقشه ماهواره ای GPS موقعیت فعلی شما را به طور خودکار شناسایی می کند. نقشه ناوبری GPS و برنامه فاصله یاب به شما کمک می کند تا فاصله بین دو نقطه را پیدا کنید. برنامه زمین ماهواره زنده 2020 برای دانلود رایگان و استفاده آسان با نمایشگر جذاب است.
‏با برنامه Gps live earth view می توانید نقشه های زنده را جستجو کنید و منطقه خود را در نمای خیابان زنده سه بعدی و نمای دو بعدی ببینید. برنامه نقشه جهان ماهواره ای با کمک GPS Navigation تمام مسیرهای ترافیکی زنده خیابان ها و جاده های جهان را به شما نشان می دهد. این برنامه نقشه زمین دارای ویژگی زمین و نقشه نمایش ماهواره ای زنده از همه نقشه های کشور است. برنامه آنلاین نقشه زمین زنده به شما کمک می کند تا زیبایی های طبیعت و مکان های مختلف اطراف خود را کشف کنید. مکان خود را جستجو کنید و از نمای خیابان سه بعدی مکان های نزدیک خود و سراسر نقشه جهان لذت ببرید. برنامه نقشه زنده زمین پیشرفته ترین نقشه سه بعدی با عملکرد نمای ماهواره ای 360 است.
‏ویژگی های برتر نقشه زنده زمین HD – دوربین زنده و برنامه مشاهده ماهواره
‏ br>✔برنامه Earth Map رایگان برای دانلود است
‏✔برنامه نقشه زمین زنده دارای رابط کاربری ساده و جذاب است
‏✔برنامه نقشه ماهواره ای GPS نمای خیابان را در مدل سه بعدی نشان می دهد
‏ >✔برنامه نقشه GPS موقعیت فعلی شما را ردیابی می کند
‏✔برنامه نقشه GPS زمین ساختمان های سه بعدی شهرهای سراسر جهان را نشان می دهد
‏✔هر مکان در جهان را از موقعیت مکانی خود مشاهده کنید
‏ >✔فاصله بین دو نقطه را با فاصله یاب پیدا کنید
‏✔این برنامه نمای ماهواره ای زنده را در زمان واقعی نشان می دهد
‏✔پیدا کردن یک مسیر ترافیکی با ناوبری نقشه زنده جیپیاس آسان است
‏ >✔این برنامه نمای زمین را در زمان واقعی از فضا نشان می دهد
‏✔عملکرد بزرگنمایی / کوچکنمایی
‏برنامه نقشه زمین زنده به شما امکان می دهد مکان زنده و نمای زمین زنده را از فضا تعیین کنید. نقشه ماهواره ای زنده نمای خیابان را به صورت سه بعدی و تصویر واضحی از مکان ها ارائه می دهد. یک مکان را جستجو کنید و آن را به مکان خود بزرگ کنید، سپس با نمای خیابان زنده، 360 منظره را مشاهده کنید. با نمای زنده ماهواره ای واقعی از نمای زمین زنده در زمان واقعی لذت ببرید. نقشه زنده زمین را HD دانلود کنید – دوربین زنده و ماهواره ای برنامه را مشاهده کنید و تمام اطلاعات مربوط به نقشه جهان، ترافیک لحظه ای و تصاویر سه بعدی را بر روی نقشه کاوش کنید. برنامه نقشه ماهواره ای نمای زمین و نمای ماهواره ای زنده را در مدل سه بعدی ارائه می دهد. فقط نقشه زنده زمین سه بعدی را دانلود کنید و نمای زنده زمین از همه مکان های مورد علاقه را دریافت کنید.

نظرات و امتیاز ها

۶۳ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ناصر.علیزاده
٢٦ آبان ١٤٠١

عال. okay. and. try. if. ماهواره. زنده. earth. باشد.

۲ ۳
mmmmm
١٣ آبان ١٤٠١

ععععععععع و علی رغم این جوری که به

۰ ۱
یه رفیق قدیمی
٤ مهر ١٤٠١

زومش کم است

۱ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده