خانه برنامه سرگرمی
پیامک سرا لیندا

پیامک سرا لیندا

تعداد دانلود۱۰۰
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده محمد
‏‏لیندا پیام برنامه پیامکی زیبا و متنوع قابلیت اجرا بر روی تمام دستگاهها سرفصل های این مجموعه پیامک های عاشقانه دارای پیامک های عاشقانه زیبا قایلیت ارسال به شبکه های اجتماعی و اضافه کردن به علاقمندیها جک و لطیفه داری جک ها ی متنوع و زیبا پیامک روز زن قابلیت ارسال از طریق پیامک و شبکه های اجتماعی از قبیل واتساپ تلگرام و.. پیاک روز دختر قابلیت ارسال از طریق پیامک و شبکه های اجتماعی از قبیل واتساپ تلگرام و پیامک های بزرگان قابلیت ارسال از طریق پیامک و شبکه های اجتماعی از قبیل واتساپ تلگرام و پیامک های مناسبت های مذهبی عید فطر عید غدیر خم ماه محرم قابلیت ارسال از طریق پیامک و شبکه های اجتماعی از قبیل واتساپ تلگرام و پیامک های تسلیت برای عرض تسلیت و همدردی قابلیت ارسال از طریق پیامک و شبکه های اجتماعی از قبیل واتساپ تلگرام و پیامک تبریک عید نوروز متنوع برای تبریک اول سال قابلیت ارسال از طریق پیامک و شبکه های اجتماعی از قبیل واتساپ تلگرام و
‏‏نسخه 1
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۱,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟