استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی ماجراجویی
Minicraft Block Crafting 3D Game

Minicraft Block Crafting 3D Game

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۲
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۷/۲۹
تعداد دانلود۷۰ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۳۲۱
حجم۳۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده STIGA SEVEN
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏یکی از بهترین بازی های sandbox را دانلود و نصب کنید. Minicraft Survival Game بهترین بازی شبیه ساز سندباکس به صورت رایگان است. یک بازی شگفت انگیز کرافتی در یک جزیره رویایی. این مهمترین چیز در بازی است که یک کرفت من باشید.
‏ Minicraft یک Master Craft و یک بازی ساخت و سازی رایگان سندباکس سه بعدی است که می توانید در آن بگردید، ساخت و ساز کنید، زنده بمانید و هرکاری که دوست دارید را انجام دهید. این بازی میتواند به شما احساس آزادی کامل را در این دنیا بدهد. در مینی کرفت 2020 میتوانید تمام بلوک ها را خراب کنید، منابع جمع کنید، ساختمان های زیبا بسازید. هرچیزی که در تصورتان هست را روی ساخت و سازهایتان پیاده کنید.
‏ Mini Craft Block Crafting Games یک بازی شاهکار است. در اینجا می توانید شهر، روستا، قلعه، کلیسا و کلی چیزهای دیگر در مینی کرافت سه بعدی رایگان بسازید.
‏ این بازی هیچ داستان خاصی را دنبال نمی کند. اما میتوانید در حالت زنده ماندن بازی، چیزهایی که در نقشه می بینید را دنبال کنید. اینجا همیشه کاری برای انجام دادن وجود دارد با هیولاها مبارزه کنید، منابع جمع کنید و دنیای نامحدود خودتان را بسازید.
‏ ویژگی ها:
‏ بهترین بازی ساخت سازی سه بعدی
‏ ساخت سازه های باورنکردنی
‏ - ساخت در طول روز و حالت زنده ماندن در شب
‏ - منابع نامحدود
‏ - سلاح و زره های قدرتمند
‏ - بهترین بازی شبیه سازی
‏ - گرافیک جالب
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده