خانه برنامه کاربردی
کولر هوشمند + ضدهنگ

کولر هوشمند + ضدهنگ

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
تعداد دانلود۲۲ هزار
امتیاز۴.۴۴
تعداد نظرات۳۴۰
سازنده zare
نسخه۱.۰.۰.۰
حجم۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۴/۱۱/۲۶
‏‏برنامه ای کاملا رایگان

‏با داشتن این برنامه از تمامی برنامه های مشابه بی نیاز خواهید شد !

‏برای اولین بار : 3 برنامه ضروری و کاربردی ، در یک نرم افزار :

‏باتری هوشمند : ابزاری کاملا هوشمند برای مدیریت باتری شما در بهترین حالت ، که میتواند سرعت شارژ گوشی شما را بیش از 40 درصد افزایش دهد . در مواقعی که گوشی به شارژر متصل نیست ، با استفاده از باتری هوشمند ،عمر باتری تا 30 درصد بیشتر خواهد شد .

‏انعطاف بالا ، اعمال تنظیمات دلخواه ، آلارم باتری و ... این بخش را از برنامه های مشابه متمایز میکند. اگر سلامت و قدرت باتری گوشی برایتان اهمیت دارد ، این ابزار برای شما ضروری است!

‏کولر هوشمند : کولر هوشمند اساسی ترین نیاز هرگوشی اندرویدی است . مهم ترین مشکلی که دارندگان گوشی های اندرویدی با آن روبرو هستند ، کند شدن و لگ زدن ، و درنهایت هنگ گوشی های اندرویدی است . پروسه های بیشماری در پس زمینه گوشی شما وجود دارند که هیچ احتیاجی به آنها نیست و فعال بودن آنها ؛ صرفا باعث کند شدن و افزایش دمای گوشی شما میشوند . کولر هوشمند ابزاری است که به دو صورت اتوماتیک و دستی ، این پروسه ها وسایر عوامل را بهینه سازی میکند و با تخلیه حداکثری حافظه موقت ، بطور محسوسی سرعت گوشی اندرویدی شما را افزایش میدهد و از هنگ آن جلوگیری میکند . تنظیمات بهینه سازی اتوماتیک کاملا در دستان شماست!سیستم بهینه سازی اتوماتیک کولر هوشمند ، تجربه جدیدی از سرعت بالای اندروید را برای شما فراهم خواهد کرد!

‏مودم همراه : مودم همراه یک امکان کاملا کاربردی است که قطعا در مواقع مختلف به کار شما می آید . با این امکان ، شما میتوانید گوشی موبایل خود را به یک مودم تبدیل کرده و اینترنت آن را با سایر گوشی ها و لب تاب ها به اشتراک بگذارید . نام مودم ، تعیین رمز عبور ، فعال یا غیرفعال کردن رمز و ... از جمله امکانات مودم همراه می باشد .

‏در این نرم افزار سعی شده است که مهمترین نیازهای هر گوشی اندرویدی پاسخ داده شود ، و تضمین میدهیم این برنامه ، شما را از تمامی نرم افزارهای مشابه بی نیاز خواهد کرد .
‏‏نسخه نهایی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟