استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه آب و هوا
3D Daily Weather Forecast Free

3D Daily Weather Forecast Free

پیش بینی وضعیت آب و هوای روزانه

نصب در حال دریافت
نسخه۱۶.۶.۰.۶۲۷۱_۵۰۱۵۷
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۸/۰۲
تعداد دانلود۲۵ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۴۵
حجم۳۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آب و هوا
سازنده Weather Widget Theme Dev Team
‏‏بهترین ساعت و آب و هوا ویجت برای آندروید در اینجا در انتظار شما است!
‏این بهترین ویجت یک عنصر کامل و کاملا قابل تنظیم ساعت دیجیتال و پیش بینی آب و هوا است. با استفاده از آن، می توانید اطلاعات ساعت و آب و هوا را به راحتی دریافت کنید. این اطلاعات مربوط به آب و هوا دقیق را مانند بالاترین / پایین ترین درجه حرارت و شرایط آب و هوایی فعلی فراهم می کند. این ساعت و ویجت آب و هوا برای آندروید، قطعا بهترین انتخاب ویجت در زندگی روزمره است.
‏ویژگی های این بهترین ویجت ساعت و آب و هوا:
‏· این ویجت می تواند دمای فعلی و تاریخ زمان مکان فعلی، اطلاعات آب و هوا ساده، پیش بینی روزانه و ساعت، سطح باتری، وضعیت اتصال اینترنت، زنگ بعدی، رویداد تقویم بعدی، سطح باتری و بیشتر
‏· جزئیات پیش بینی آب و هوا پیش بینی که شامل زمان محل، طلوع و غروب خورشید، دما و رطوبت، فشار، احتمال باران، نقطه شبنم، دید، شاخص UV، سرعت باد و جهت، وضعیت فعلی آب و هوا
‏· زنده تصاویر پس زمینه آب و هوا و تصاویر آب و هوای شب زنده در شب زنده به عنوان در برنامه صفحه نمایش با توجه به شرایط آب و هوایی فعلی.
‏· پیش بینی آب و هوای روزانه و ساعتی، شامل پیش بینی آب و هوا، دمای بالا / پایین، بارندگی، باد و غیره
‏· هشدارهای شدید آب و هوا: اطلاع از هشدارهای آب و هوایی در زمان واقعی و هشدارهای آب و هوایی. باران
‏رعد و برق و هشدار رعد و برق به عنوان اطلاعیه های هوا دریافت می شود. شما همچنین می توانید از این ویجت به عنوان دما سنج سنسور، سنسور رطوبت، ردیاب طوفان، سرعت باد و مسیر سنج و حتی ردیاب برف استفاده کنید.
‏· شاخص کیفیت هوا (AQI): شاخص کیفیت هوا در حال حاضر برای 20،000 مکان در سراسر جهان، که شما می توانید برنامه ریز سفر جاده ای بهتر باشد.
‏· پیش بینی بارش، به شما می گوید زمانی که خواهد شد هوا چتر.
‏· بسیاری از پوسته های آب و هوای زیبایی ویدجت ها را انتخاب می کنند.
‏· برنامه جهانی آب و هوا: این نه تنها یک آشکارساز آب و هوا برای محل خود شما، بلکه یک ردیاب جهانی آب و هوا است که شما می توانید هوا و دما در جهان جستجو کنید. ما از بررسی آب و هوا و دما در شهرهای لس آنجلس، نیویورک، شیکاگو، لاس وگاس، هاوایی، سیدنی، پرت، آمستردام، توکیو، اتاوا، تورنتو و غیره پشتیبانی می کنیم.
‏· پشتیبانی از زبان چندگانه: پیش بینی آب و هوا، پیش بینی آب و هوا، پیش بینی آب و هوا، آب و هوا، پیش بینی آب و هوا، آب و هوا، سرعت باد báo thời tiết، النشرة الجویة، و غیره
‏4 ویژگی های استثنایی این بهترین ساعت ویجت هواشناسی:
‏· ردیاب جهانی آب و هوا و پیش بینی
‏برنامه آب و هوا محلی برنامه شرایط آب و هوایی همه مکان ها، گزارش هوا و دما در جهان را فراهم می کند. این می تواند شما را ردیاب آب و هوا واقعی و چک کننده دما در جیب است.
‏· ردیاب آب و هوا ساده و ردیاب دما هوشمند
‏چشم انداز آب و هوا ساده و پوسته های آب و هوا. این نشان می دهد که دمای مکان فعلی در نوار وضعیت، که شما می توانید درجه حرارت فعلی را به راحتی چک کنید.
‏· سفارشی
‏مجموعه خلاق ویجت با نمایشگر درجه حرارت و تم های آب و هوایی زنده را برای شما برای شخصی کردن صفحه اصلی ارائه دهید. علاوه بر این، خورشید و ماه زنده تصویر زمینه با آب و هوا نیز در دسترس است.
‏· تصویر زمینه زنده پس زمینه آب و هوا
‏این تصاویر واقعی آب و هوای شب شب زنده است که به عنوان تصویر زمینه پس زمینه استفاده می شود. شما می توانید آب و هوا در حال حاضر از طریق این تصاویر آب و هوای زیبا را درک کنید.
‏اطلاع:
‏این ویجت آب و هوا فقط از ویژگی های آب و هوایی اولیه پشتیبانی می کند. اگر می خواهید ویژگی های بیشتری مانند پیش بینی آب و هوای پیشرفته، تقویم تقویم ساده ماه، بلند ماه و ماهانه، و غیره، لطفا upgrade به Amber Weather Elite (App Weather App) ما. ما معتقدیم نسخه حرفه ای برنامه آب و هوا خود را تبدیل به بهترین ردیاب هوا و ایستگاه هواشناسی شخصی خود خواهد شد.
‏به زودی:
‏· رادار ملی آب و هوا؛
‏· آب و هوا واقعی 3D تصاویر پس زمینه زنده با تصویر زمینه محل.
‏· ویجت ساعت ماه فاز و ماه تقویم ویجت تقویم برای سفارشی سازی.
‏در تماس باش
‏اگر می خواهید برای ترجمه و محلی سازی کمک کنید، لطفا به آدرس: support@amberweather.com بنویسید
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده