استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Music Player- MP3 Player, Free Music App

Music Player- MP3 Player, Free Music App

نسخه۱.۲.۴
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۱۱/۰۶
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۳۰
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی صوت و موسیقی
سازنده Cyber Vision Infotech Apps
‏‏MP3 Player - MP3 Music Player، برنامه موسیقی رایگان یک پخش کننده صوتی شیک، زیبا و قدرتمند است، پخش کننده موسیقی بهترین برنامه پخش موسیقی آفلاین است که برای همه دوستداران موسیقی mp3 ساخته شده است. عاشق موسیقی هستید؟ سپس MP3 Player - MP3 Music Player برنامه موسیقی رایگان، پخش کننده صوتی فقط برنامه آهنگ مناسب برای شماست! برنامه را دانلود کنید و از ضربات آهنگ های مورد علاقه خود در این پخش کننده موسیقی صوتی mp3 MP3 Player آفلاین 2019 لذت ببرید.
‏این برنامه آهنگ، پخش کننده mp3 موسیقی دارای اکولایزر گرافیکی است که آن را به شیک ترین پخش کننده موسیقی mp3 برای اندروید. این بهترین پخش کننده موسیقی mp3 آفلاین است.
‏با برخی از ویژگی های برنامه جدید، پخش کننده MP3 - پخش کننده موسیقی MP3، برنامه موسیقی رایگان با سایر برنامه های پخش کننده mp3، آهنگ ها متفاوت است. در اینجا در این پخش کننده موسیقی می توانید یک لیست پخش موسیقی چندگانه ایجاد کنید و از آهنگ های مورد علاقه خود بدون اتصال به اینترنت لذت ببرید، زیرا این برنامه آهنگ برای موسیقی آفلاین است. بنابراین اکنون به صورت آفلاین در پخش کننده موسیقی به صورت آفلاین پخش کنید.
‏این چیزی است که باعث می شود برنامه بهترین پخش کننده صوتی، پخش کننده موسیقی صوتی یا برنامه آهنگ. Muzik Player ساده برای استفاده و پخش کننده موسیقی رایگان است. این یک برنامه پخش موسیقی شیک mp3 است. در این پخش‌کننده صوتی رایگان، می‌توانید فایل‌های صوتی را بر اساس عنوان آهنگ، نام هنرمند، آلبوم موسیقی، کتابخانه موسیقی یا ساختار پوشه جستجو کنید.
‏Music Hub:
‏خود را ایجاد کنید مرکز پخش موسیقی از طریق نقطه اتصال یا فای، دستگاه‌های دیگر را به تلفن میزبان متصل کنید و از موسیقی، آهنگ‌ها در همه دستگاه‌های اندرویدی متصل از طریق این برنامه پخش‌کننده موسیقی صوتی mp3 لذت ببرید.
‏MP3Player - پخش‌کننده موسیقی MP3، برنامه موسیقی رایگان ویژگی ها:
‏1. بهترین برنامه موسیقی- موسیقی را از کتابخانه موسیقی با کیفیت صدای بالا پخش کنید. از بهترین تجربه موسیقی در این بهترین پخش کننده موسیقی لذت ببرید
‏2. اکولایزر گرافیکی- mp3player - musicplayer بهترین اکولایزر گرافیکی را در مقایسه با سایر موزیک پلیرها دارد که موسیقی mp3 را مطابق با روحیه کاربر پخش می کند
‏3. پوشه‌ها- همه آهنگ‌ها و موسیقی‌های پخش را بر اساس ژانر، هنرمندان، آلبوم‌ها، آهنگ‌ها، فهرست‌های پخش یا سایر ساختارهای پوشه مرتب کنید
‏4. فهرست‌های پخش- ایجاد و مدیریت چندین فهرست پخش آهنگ و پخش موسیقی دلخواه در این پخش‌کننده موسیقی 2019
‏5. همه فایل‌های صوتی را پخش می‌کند- این پخش‌کننده صوتی، پخش‌کننده موزیک، پخش‌کننده آهنگ از همه فرمت‌های فایل صوتی محبوب مانند موسیقی mp3، mp4، midi، wav، فایل‌های aac خام flac و غیره پشتیبانی می‌کند.
‏ br> 6. App Skin- پس زمینه قابل تنظیم. هر تصویری را از گالری به عنوان پس‌زمینه برنامه تنظیم کنید، همچنین می‌توانید رنگ‌های نماد برنامه پخش‌کننده موسیقی را تغییر دهید
‏7. هدست- پشتیبانی از هدست بلوتوث و سیمی
‏8. بدون اینترنت- از موسیقی مورد علاقه خود بدون اتصال به اینترنت و پخش موسیقی آفلاین در این پخش کننده mp3 آفلاین، پخش کننده موسیقی mp3 رایگان برای اندروید لذت ببرید. این یک برنامه پخش کننده موسیقی آفلاین است
‏9. موزیک پلیر رایگان Mp3- این پخش کننده موسیقی برای دانلود کاملا رایگان است. بهترین تجربه پخش کننده موسیقی و موسیقی رایگان برای همه، تخصص این برنامه موسیقی رایگان است
‏10. بدون تبلیغات- تبلیغات را می توان از MusicPlayer - MP3Player تنها با یک خرید کوچک یک بار حذف کرد. این پخش کننده آهنگ بهترین پخش کننده موسیقی، بهترین پخش کننده mp3 و برنامه پخش کننده رایگان موسیقی mp3 است.
‏ پخش کننده موسیقی MP3، پخش کننده موسیقی یک برنامه پخش کننده موسیقی، پخش کننده آهنگ خیره کننده و رایگان است. این یک برنامه پخش موسیقی رایگان است که به زیبایی با طراحی متریال ساخته شده و با برخی از ویژگی های قدرتمند فوق العاده بسته بندی شده است! MP3 Music Player- MP3 Player، AudioPlayer و یک برنامه موسیقی رایگان را دانلود کنید و از موسیقی مورد علاقه خود لذت ببرید. این برنامه پخش موسیقی، آهنگ‌ها، پخش موسیقی، آخرین موسیقی، موسیقی محلی، موسیقی با هر فرمتی و فایل‌های صوتی دیگر را پخش می‌کند و یک پخش‌کننده موسیقی آفلاین است.
‏فقط آن را به‌عنوان برنامه پخش‌کننده موسیقی پیش‌فرض خود تنظیم کنید و بهترین‌ها را داشته باشید. تجربه پخش موسیقی.
‏توجه: این برنامه اجازه دانلود موسیقی یا دانلود آهنگ یا پخش آهنگ از اینترنت را نمی‌دهد، زیرا نه یک پخش‌کننده موسیقی آنلاین MP3، پخش‌کننده آنلاین mp3 2019 و نه یک برنامه دانلودکننده موسیقی. این بهترین پخش کننده موسیقی آفلاین، پخش کننده mp3 آفلاین است. این پخش کننده موسیقی از ویژگی آهنگ زنگ و ویژگی برنامه رادیویی نیز پشتیبانی نمی کند.
‏با ما تماس بگیرید:
‏Facebook:
‏https://www.facebook.com/MP3Player.Audioplayer/
Bug fixes and minor enhancements

نظرات و امتیاز ها

۳۰ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر sirvan..Cameri
٤ دی ١٤٠٢

‏✓ عالی

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر محمد ابلیس
١٦ تیر ١٤٠٢

خوبه

میپسندم۰ نمیپسندم۱
عکس کاربر ۵۲۴۱۶۷
٤ تیر ١٤٠٢

‏✓ عالی

میپسندم۰ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط