استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
بازی فوتبال خیابانی با کیفیت بالا

بازی فوتبال خیابانی با کیفیت بالا

نسخه۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۳/۰۹
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۱,۵۶۲
حجم۳۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده Novin Game Center
‏‏باز هم نوین گیم سنتر با یه بازی باحال و دیدنی :
‏حجمی باور نکردنی
‏قسمت دوم از بازی فوتبال خیابانی با حرکت ها و تکنیک های جدید فوتبالی،
‏نسخه کنسولی این بازی تا حدودی مورد توجه منتقدان قرار گرفت ولی نسخه نینتندو و کنسول های دستی آن زیاد مورد توجه قرار نگرفت چون همین حرکت ها و تکنیک های جدید در آن موجود نبود.
‏در این بازی شما میتوانید تیم فوتبال چهار نفره تان را از بین تیم کشورهای مختلف انتخاب کرده و در مسابقات فوتبال خیابانی شرکت کنید.
‏برای بردن در این مسابقات یا باید تعداد مشخصی گل بزنید، یا با انجام تکنیک های خاص فوتبالی به اندازه کافی امتیاز بیاورید یا هر کدام از دو مورد مذکور را در مدت زمان خاصی انجام دهید.
‏در حالت داستانی بازی که با عنوان 'بر خیابان ها فرمان بران' شناخته میشود میتوانید بازیکنان تیم تان را خودتان درست کنید و بعد با شرکت در تورنومنت های جهانی و بردن 'پول مهارت' لباس های جدیدی برای بازیکنان تان بخرید یا آنها را ارتقا دهید.
‏هر کدام از بازیکنان تان میتوانند به قدری ارتقا پیدا کنند که کاپیتان تیم شده یا به عنوان بازیکنی در سطح بین المللی مطرح شوند. بهترین بازیکنان در این بازی تکنیک های خاصی دارند که با نامی برگرفته از نام مستعار خود بازیکن شناخته میشوند.
‏علاوه بر اینها ستاره هایی همچون یوهان کرایوف، اوزبیو، کانتونا، بکن بائر و کارل هنس رومنینگه نیز در بازی هستند که میتوانید به تدریج قفل آنها را نیز باز کنید.
‏تعداد امتیازاتی که یک تیم می آورد در بالای صفحه و تعداد گل هایی که زده در پایین صفح نشان داده میشوند. همچنین تصویر کوچک هر بازیکنی که کنترلش را در دست دارید در گوشه سمت چپ پایین صفحه نشان داده میشود.
‏تیم های برزیل، انگلیس، ایتالیا، اسپانیا، آلمان و فرانسه با بهترین بازیکنان شان در این بازی حضور دارند.
‏نکات قابل توجه در مورد بازی: *برای اجرا نیازمند دانلود دیتا به حجم 191Mb هستید (لینک دانلود مستقیم و نصب هوشمند در برنامه تعبیه شده) *حتما در قسمت تنظیمات موارد لازم را جهت اجرا شدن بهتر بازی در صفحه اول برنامه ملاحظه فرمایید.

نظرات و امتیاز ها

۱,۵۶۲ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر رامان
٢٣ تیر ١٤٠٣

بد ترین بازی در جهان دیتا رودانلود میکنم میگه خطا در ارتباط باسرور اینترنتم دارم یک ستاره رو برای رای دادن دادم

میپسندم۴ نمیپسندم۳
عکس کاربر آیهان
١٤ تیر ١٤٠٣

کسی که این بازی را درست کرده جایکش است

میپسندم۱۶ نمیپسندم۶
عکس کاربر لیورپول
٦ تیر ١٤٠٣

‏✗ اصلا با لا نمیاد بازی خوبی نیست

میپسندم۱۴ نمیپسندم۱۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده