استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
مشاوره پزشکی گنج سلامت

مشاوره پزشکی گنج سلامت

نسخه۴.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۳/۰۷/۳۰
تعداد دانلود۹۰۰
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی پزشکی و سلامت
سازنده مروا
‏‏برنامه گنج سلامت مروا، بهترین راه حل برای دسترسی سریع و آسان به یک پزشک می باشد و مناسب ترین گزینه برای مواقعی است که محدودیت زمانی یا هزینه ای برای مراجعه به پزشک وجود دارد.
‏چه بهتر که کنترل سلامت خود و نزدیکانمان را، خودمان به دست بگیریم، چرا که سلامتی همیشه در مطب پزشکان یافت نمی شود، بلکه گاهی وابسته به تصمیم های روزانه ای است که می گیریم از خریدهای روزانه و خوردن غذا گرفته تا نوع رفتارمان با اشخاص و محیط که باید برای هرکدام برنامه ریزی داشته باشیم.
‏ویژگی های این برنامه :
‏در این نرم افزار به شما کمک میشود تا در سریعترین زمان و با کم هزینه ترین روش، نگرانی خود را از مشاهده علائم احتمالی بیماری که در خودتان یا عزیزانتان ایجاد شده برطرف کنید.
‏در زمانهایی که نیاز شدید به گفتگو با پزشک دارید، ولی به دلایل مختلف مثل خجالت از گفتگوی رو در رو با پزشک، مانع مراجعه شما به پزشک شده است می توانید به این برنامه اعتماد کنید و در کمال آرامش و امنیت فکری مسئله خودتان را تا حد زیادی رفع کنید.
‏از همه مهمتر اینکه در زمانهایی که علاقه مند به دریافت اطلاعاتی برای کسب اطمینان از سلامتی خودتان هستید و شرایط مراجعه به پزشک را ندارید میتوانید در هرکجا که هستید ازین برنامه استفاده کنید.
‏‏رفع باگ های سیستم
‏حذف بخش پرداخت درون برنامه ای

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده