En
مشاوره پزشکی گنج سلامت

مشاوره پزشکی گنج سلامت

نسخه: ۴.۱  (۱۳۹۴/۰۴/۲۰)
۸۰۰
۵
مگابایت
مشاوره پزشکی گنج سلامت #1مشاوره پزشکی گنج سلامت #2مشاوره پزشکی گنج سلامت #3مشاوره پزشکی گنج سلامت #4

  توضیحات

‏‏برنامه گنج سلامت مروا، بهترین راه حل برای دسترسی سریع و آسان به یک پزشک می باشد و مناسب ترین گزینه برای مواقعی است که محدودیت زمانی یا هزینه ای برای مراجعه به پزشک وجود دارد.
‏چه بهتر که کنترل سلامت خود و نزدیکانمان را، خودمان به دست بگیریم، چرا که سلامتی همیشه در مطب پزشکان یافت نمی شود، بلکه گاهی وابسته به تصمیم های روزانه ای است که می گیریم از خریدهای روزانه و خوردن غذا گرفته تا نوع رفتارمان با اشخاص و محیط که باید برای هرکدام برنامه ریزی داشته باشیم.
‏ویژگی های این برنامه :
‏در این نرم افزار به شما کمک میشود تا در سریعترین زمان و با کم هزینه ترین روش، نگرانی خود را از مشاهده علائم احتمالی بیماری که در خودتان یا عزیزانتان ایجاد شده برطرف کنید.
‏در زمانهایی که نیاز شدید به گفتگو با پزشک دارید، ولی به دلایل مختلف مثل خجالت از گفتگوی رو در رو با پزشک، مانع مراجعه شما به پزشک شده است می توانید به این برنامه اعتماد کنید و در کمال آرامش و امنیت فکری مسئله خودتان را تا حد زیادی رفع کنید.
‏از همه مهمتر اینکه در زمانهایی که علاقه مند به دریافت اطلاعاتی برای کسب اطمینان از سلامتی خودتان هستید و شرایط مراجعه به پزشک را ندارید میتوانید در هرکجا که هستید ازین برنامه استفاده کنید.

   تغییرات در نسخه جدید

‏‏رفع باگ های سیستم
‏حذف بخش پرداخت درون برنامه ای

  دسترسی‌های نرم افزار

  • برقراری تماس
  • اینترنت
  • دیدن وضعیت شبکه

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده

  
چی لازم داری
چی لازم داری
خرید
دکتر رایانه
دکتر رایانه
آموزشی
متری چند
متری چند
کاربردی
باید دید
باید دید
سیر و سفر
زودپز
زودپز
کتاب
logo-samandehi