خانه برنامه شخصی سازی
دفترچه یادداشت روشنک

دفترچه یادداشت روشنک

تعداد دانلود۶۰۰
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده amir
‏‏دفترچه یادداشت روشنک با استفاده از این نرم افزار میتوانید همیشه یک دفترچه یادداشت در گوشی خود برای نوشتن رویدادهای مهم و مورد احتیاج شما و از یاد نبردن آنها را داشته باشیداز ویژگی های این نرم افزار میشه به:رابط کاربری زیباامکان ایجاد یادداشت های سادهامکان اشترک گذاری و کپی متن یادداشتمنوی روانحجم پایین و سرعت بالامحیط کاملا فارسینگرانی های بی مورد را دیگر را فراموش کنید که کلمه های عبور و نام های کاربری ممکن است از دست برود, این برنامه بصورت کاملا حرفه ای اطلاعات شما را در خود ذخیره میکند. دفترچه یادداشت هوشمند را از دست ندهید... دیگر فراموشی رو بیخیال بشید. اس ام اس های محرمانه خود حذف نکنید. داستان های زیبا و خنده دار را از دست ندهید. ترس فهمیدن شماره های مهم خود را دیگر فراموش کنید. نام های کاربری و پسورد های خود را دیگر فراموش نکنید. این برنامه تمام اطلاعات عمومی و خصوصی شما را به صورت خیلی محرمانه ذخیره و حفظ میکند. دراین برنامه شما میتوانید هر گونه اطلاعاتی ذخیره بکنید و از اون ها بدلخواه استفاده بکنید. همیشه، همه جا، یک دفترچه یادداشت کوچک همراه خودت داشته باشامتحان کن، شگفت‌زده می‌شوییادت باشد: همیشه و همه جابعضی کارهای موثر را از فرط سادگی دست کم می‌گیریم و پشت گوش می‌اندازیم. همراه داشتن دفترچه یادداشت هم از این جنس کارهاست.ضمناً گوشی هرگز جای نوشتن روی کاغذ را نمی‌گیرد. کاغذ و قلم، همراهان همیشگی یک فرد خلاق هستند.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟