استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه مذهبی
آیة الکرسی

آیة الکرسی

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۲/۳۱
تعداد دانلود۸۰۰
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده جهان هاست
‏‏بسم الله الرّحمن الرّحیم
‏برنامه آیت الکرسی
‏دارای اسکرول خودکار هماهنگ با صوت
‏گرافیک زیبا وعالی همراه با صوتی زیبا و دلنشین
‏افلاین و بدون نیاز به اینترنت
‏فضائل آیت الکرس
‏در روایتی از امام باقر(ع) آمده است هرکس آیة الکرسی را بعد از هر نماز بخواند از فقر و بیچارگی در امان شود و رزق او وسعت یابد و خداوند به او از فضل خودش مال زیادی بخشد.
‏رسول اکرم (ص) فرمودند هرکس آیه الکرسی را بعد از هر نماز واجب بخواند نمازش قبول درگاه حق می گردد و در امان خدا باشد و خداوند او را از بلاها و گناهان نگه دارد.
‏رسول اکرم (صلی الله علیه وآله) فرمود: یا علی بر تو باد به خواندن آیة الکرسی بعد از هر نماز واجب. زیرا به غیر از پیغمبر و صدیق و شهید کسی به خواندن آن بعد از هر نماز محافظت نمی کند و هر کس بعد از هر نماز آیة الکرسی را بخواند به جز خداوند متعال کسی او را قبض روح نمی کند و مانند کسی باشد که همراه پیامبران خدا جهاد کرده تا شهید شده است و فرمود: بعد از مرگ بلا فاصله داخل بهشت می شود و به جز انسان صدیق و عابد کسی بر خواندن آیه الکرسی مواظبت نمی کند.
‏ضمن تشکر از شما به منظور انتخاب و نصب این اپلیکیشن به استحضار میرسانم که تمامی خدمات اپلیکیشن به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.لذا برای تامین هزینه های تولید و نگه داری اپلیکیشن از انواع سیستم های تبلیغاتی استفاده شده است، که مقدار اندکی از حجم اینترنت شما را مصرف و ممکن است گاها مزاحمتی برای شما ایجاد نماید.امیدوارم از نصب این اپلیکیشن لذت ببرید و پاسخگویی نیاز های شما باشد.منتظر برنامه های دیگر ما باشید
‏التماس دعا

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده