استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه آموزشی
اسکرچ جونیور+

اسکرچ جونیور+

خلاقیت برای کودکان

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲.۱۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۵/۳۰
تعداد دانلود۷۰۰
امتیاز۵
تعداد نظرات۴
حجم۱۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده MAnsari
‏‏ویژگی های نسخه : زبان فارسی - آموزش تصویری فارسی
‏ScratchJr یک زبان برنامه نویسی مقدماتی است که به کودکان خردسال (5 ساله و بالاتر) امکان می دهد داستان ها و بازی های تعاملی خود را بسازند. کودکان بلوک های برنامه نویسی گرافیکی را با هم می چسبانند تا شخصیت ها حرکت کنند ، بپرند ، برقصند و آواز بخوانند. کودکان می توانند شخصیت ها را در ویرایشگر رنگ تغییر دهند ، صدا و صداهای خود را اضافه کنند ، حتی عکس های خود را وارد کنند - سپس از بلوک های برنامه نویسی برای زنده شدن شخصیت های خود استفاده کنند.
‏MIT برنامه نویسی (یا برنامه نویسی رایانه ای) را نوعی جدید از سواد می دانیم. همانطور که نوشتن به شما کمک می کند تا تفکر خود را سازماندهی کرده و ایده های خود را بیان کنید ، در مورد برنامه نویسی نیز همین امر صادق است. در گذشته ، کد نویسی برای اکثر مردم بسیار مشکل تلقی می شد. اما MIT فکر می کنیم کد نویسی باید مانند نوشتن برای همه مناسب باشد.
‏همانطور که کودکان خردسال با ScratchJr کد می نویسند ، آنها یاد می گیرند چگونه با رایانه ایجاد کنند و خود را بیان کنند ، نه اینکه فقط با آن تعامل داشته باشند. در این فرایند ، کودکان حل مشکلات و طراحی پروژه ها را یاد می گیرند و مهارت های توالی را توسعه می دهند که برای موفقیت تحصیلی بعدی ضروری است. آنها همچنین از ریاضیات و زبان در زمینه ای معنادار و انگیزشی استفاده می کنند و از توسعه محاسبه و سواد در دوران کودکی حمایت می کنند. با ScratchJr ، کودکان فقط کد نویسی را یاد نمی گیرند ، آنها برای یادگیری برنامه نویسی می کنند.
‏ScratchJr همکاری بین گروه فناوری های توسعه ای در دانشگاه تافتس ، گروه کودکستان مادام العمر در آزمایشگاه رسانه ای MIT و شرکت اختراع بازیگوش است. Two Sigma رهبری اجرای نسخه اندروید ScratchJr را بر عهده داشت. گرافیک و تصاویر ScratchJr توسط HvingtQuatre Company و Sarah Thomson ایجاد شده است.
‏این نسخه از ScratchJr فقط در رایانه های لوحی 7 اینچی یا بزرگتر کار می کند و از Android 4.2 (Jelly Bean) یا بالاتر استفاده می کند.
‏شرایط استفاده: http://www.scratchjr.org/eula.html
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده