خانه برنامه ابزارهای کاربردی
Crosswalk Project Runtime

Crosswalk Project Runtime

تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۲۷
حجم۲۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Crosswalk Project
‏‏برنامه ای که میتواند قابلیت های مبتنی بر وب همچون امکان استفاده از HTML 5، پشتیبانی محدود از Javascript 6 و CSS3 و خیلی عناصر دیگر وب را برای اپلیکیشن های وب و اپلیکیشن های دوگانه (هیبریدی) به ارمغان بیاورد.
‏توسعه دهندگان میتوانند از این برنامه به عنوان یک قالب اجرا (ران تایم) برای اپلیکیشن های وب خود و به عنوان یک نمای وب (وب ویو) جایگزین برای اپلیکیشن های دوگانه خود استفاده کنند. همچنین آنها میتوانند از فناوری های وب فارغ از این که مرورگرشان از این فناوری های پشتیبانی میکند یا نه استفاده کنند.
‏بدین ترتیب عرضه بسیاری از اپلیکیشن های جدید که به امکانات پیشرفته نیاز دارند در فروشگاه های (مارکت های) بیشتری ممکن خواهد شد.
‏ توسعه دهندگان با این برنامه میتوانند:
‏- اپلیکیشن های پیشرفته وب با امکانات و عملکرد خوب طراحی کنند.
‏- به جدیدترین و نوظهورترین استانداردهای وب همچون SIMD.js و رابط برنامه نویسی برای امور نمایشی دسترسی داشته باشند.
‏- افزونه های دلخواه خود را به اپلیکیشن ها اضافه کنند تا قابلیت های یک اپلیکیشن را فارغ از این برنامه یا هر مرورگر وبی افزایش دهند.
‏ برخی از رابط های برنامه نویسی با توجه به طبیعت استانداردسازی همچنان در حالت آزمایشی هستند و در نسخه های مختلف برنامه تغییراتی خواهند کرد.
‏این برنامه به اپلیکیشن ها اجازه میدهد تا قالب اجرای (ران تایم) آن را در خود داشته باشند و دیگر به طور جداگانه نیازی به این برنامه برای اجرا نداشته باشند. بدین ترتیب هر توسعه دهنده ای میتواند با عرضه اپلیکیشن خود با نسخه ران تایم خودش از تغییرات مربوط به ران تایم وب بر حذر باشد.
‏حداقل یکی از اپلیکیشن های شما باید ران تایم این برنامه را برای اجرا داشته باشد. البته نصب این کتابخانه نیازی به هیچ اجازه دسترسی خاصی ندارد ولی اپلیکیشن مربوطه به اجزاء این کتابخانه نیاز خواهد داشت.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟