خانه برنامه شبکه‌های اجتماعی
پیامک انبوه موبایل (پیامک تبلیغاتی)

پیامک انبوه موبایل (پیامک تبلیغاتی)

تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۶
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده پویادیتا
‏‏اپلیکیشن پیامک انبوه موبایل با امکان ارسال پیامک های تبلیغاتی و اطلاع رسانی به بیش از 1000 شماره در یک ارسال از طریق تلفن همراه در فروش شما تاثیر می گذارد
‏با اپلیکیشن پیامک انبوه موبایل به راحتی می توانید به خریداران، مشتریان، همکاران، دوستان و ... پیامک هایی از قبیل اعلام محصول یا خدمات جدید، اعلام همایش ها، ارسال تبریک و ... ارسال نمایید.
‏با توجه به اینکه حدود نیمی از کاربران همراه اول و ایرانسل پیامک های تبلیغاتی را مسدود نموده اند اطلاع رسانی در خصوص خدمات و محصولات جدید با مشکل مواج شده است اما با این اپلیکیشن این مشکل کاملا رفع خواهد گردید.
‏همچنین می توانید با تهیه بانک شماره های موبایل مربوط به بازار هدف خود از طریق کتاب اول و ... به تمامی مشتریان احتمالی خود پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.
‏توضیحات بیشتر در :
‏http://www.pooyadata.com/apk/smsabout.html
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟