استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Forge of Glory: Match3 MMORPG & Action Puzzle Game

Forge of Glory: Match3 MMORPG & Action Puzzle Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۶.۱۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۰۳/۰۱
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۳۱
حجم۹۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده KEFIR
‏‏Forge of Glory یک بازی جدید رایگان که 3 بازی پازل آرپیجی با گرافیک 3D شگفت انگیز و قهرمانان قدرتمند سحر و جادوگرها ، پازل، اژدها، هیولا و رزمندگان است. مبارزه برای امپراطوری خود را در این بازی پازل رایگان mmorpg و تبدیل شدن به یک قهرمان سحر و جادو واقعی در این دنیای فانتزی شگفت انگیز است.

ویدئو معرفی بازی

‏خوش آمدید به جهان از امپراتوری های بزرگ و قبیله ای، جنگ های حماسی، بی رحم پیپ آنلاین جنگ و مسابقه جالب 3 ماموریت. احضار اژدها، ارتش قهرمانان و هیولاها. برخورد با امپراتوری های دیگر احضار کنندگان و قبیله ها در جنگ های حماسی، جنگ های پی پی پی و جنگ های PVP آنلاین. کامل ماموریت های مختلف 3 پازل و گنجینه ها را پیدا کنید. استفاده از کارت های سحر و جادو و قدرتمند، پازل اتصال و استفاده از اژدها برای شکستن امپراتوری دشمن در این بازی MMORPG آزاد 3 بازی پازل.
‏بدون تبلیغات!
‏برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Forge of Glory :
‏– بازی جذاب اکشن در سبک بازی های نقش آفرینی
‏– استخدام قهرمانان و مبارزان افسانه ای
‏– استفاده از کمانداران، شوالیه ها، دراگون ها و… در جنگ ها
‏– به دست آوردن موجودات غول پیکر و آموزش مبارزه به آنها
‏– استفاده از روش خاص خود در نبردها برای رسیدن به پیروزی
‏– استفاده از مهارت های مختلف قهرمانان در نبردها
‏– شرکت در نبردهای PvP با بازیکنان دیگر در جهان
‏– مبارزه با دشمنان بزرگ در ۲۰۰ سیاهچاله
‏– دارای گرافیک بینظیر و فضاهای اکشن متنوع
‏– دارای کاراکترهای مختلف از  مبارزان و قهرمانان
‏ کشف زندان های اسرار آمیز و مبارزه با ده ها تن از هیولا های مختلف: عبور از اسکلت، سعی کنید برای جلوگیری از محور های قصابی، دوجنس شوالیه آتش جهنده و شکست تلالو! باز کردن مناطق جدید، قهرمانان سحر و جادو خود را شارژ و کارگران خطرناک را برای پاداش در این بازی MMORPG رایگان PVP با جنگ های حماسی عجله.
‏بازی خود را از جنگ و استراتژی سحر و جادو را انتخاب کنید برای حمله به یک دیگر، برخورد با قبیله و به دست آوردن گنجینه های خود را در این جنگ. استراتژی خود را در بازی های آنلاین بازی آنلاین دریایی پیدا کنید. برخورد با قبیله ها، ساخت یک شهر و تبدیل آن به یک قلعه غیر قابل نفوذ با دفاع قوی است. دعوت از هیولا، پازل و اژدها نادر، آموزش آنها و استفاده از توانایی های جادویی خود را برای محافظت از قلعه خود را در هنگام برخورد از قبیله در جنگ های آنلاین PVP. از سنگهای روح جادویی استفاده کنید تا رزمندگان، سحر و جادوگران، کوهنوردان و کمانداران را با نقش های ویژه و مهارت های دفاع و دفاع منحصر به فرد بسنجید.
‏Forge of Glory بازی رایگان MMORPG 3 بازی پازل با جنگ PVP است که نیاز به مهارت های استراتژیک عالی است. در این بازی استراتژی چند نفره چند نفره شما می توانید ارتش خود را ساخت و قهرمانان قدرتمند را برای جنگ های حماسی بزرگ احضار کنید. شرکت در جنگ های PVP آنلاین، بازی جنگ و سحر و جادو. استفاده از پازل برای احضار اژدها های قدرتمند و هیولا. شرکت در جنگ های حماسی سحر آمیز امپراتوری های توانا. برای پیدا کردن مسابقات مخفی 3 ماموریت و دریافت مجموعه ای از زره و اسلحه حماسی برای فرمانده ارتش خود را.
‏لذت بردن از 3D گرافیک عالی و هنر و شیرجه رفتن به بازی فانتزی شگفت انگیز از جنگ و سحر و جادو! ماجراجویی آنلاین ماجراجویی MMORPG را آغاز کنید و شجاعت خود را در شمار زیادی از دعوا های PVP ثابت کنید!
‏ماجراجویی جذاب خود را در جنگ های آنلاین شروع کنید و شجاعت خود را در این بازی افسانه ای جنگ به اثبات برسانید. دعوت از ارتش خود را از قهرمانان سحر و جادو و آماده برای لذت بردن از بازی چالش برانگیز 3 بازی نقش پازل بازی PVP شما تا کنون بازی کرده اید!
‏لطفا توجه داشته باشید! Forge of Glory یک بازی چند نفره mmorpg رایگان است، اما برخی از اقلام بازی نیز می توانند برای پول واقعی خریداری شوند. اگر می خواهید از استفاده از این ویژگی جلوگیری کنید، لطفا خریدهای برنامه را در تنظیمات گوشی یا رایانه لوحی خود غیرفعال کنید. همچنین طبق شرایط سرویس و خط مشی رازداری ما باید حداقل 13 ساله باشید تا بازی 3 بازی پازل بازی استراتژی استراتژی Forge of Glory را بازی کنید یا دانلود کنید.
‏بازی اندروید Forge of Glory در گوگل پلی امتیاز ۴٫۷ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و بیش از ۵۰۰ هزار کاربر در گوگل پلی این بازی اکشن و نقش آفرینی جذاب را دانلود کرده اند.
‏‏بازیکنان، به این نسخه جدید خوش آمدید!

‏✔ یک رویداد جدید به بازی اضافه شده است. در آن شرکت کنید، در رتبه بندی بازیکنان جایگاه خود را بالا ببرید و جوایز بی نظیری دریافت کنید.
‏✔ بهینه سازی صفحه نمایش بازی
‏✔ دسترسی به محتوای بازی ساده تر شده است. اکنون بازیکنان تازه وارد می توانند راحت تر وارد بازی شوند.

نظرات و امتیاز ها

۳۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
علی
٢٧ مهر ١٤٠٠

یعنی من واغن بزرگترین اشتباه زندگی کردم این دان کردم اصلان باز نمیشه سازنده گرام 🙂🙂🙂🤬🤬🤬🤬🤬🤬

۵ ۷
محمدهمتیار
٢٧ شهریور ١٣٩٩

بازی خوبیه ولی وسط بازی دیگه بازنمشه

۸ ۹
Mr_J🃏
٢٧ مرداد ١٣٩٦

میشه لدفا اپدیتشو بذارین ممنون

۸ ۳

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده