خانه بازی کلمات و دانستنی‌ها
WordBrain - Free classic word puzzle game

WordBrain - Free classic word puzzle game

تعداد دانلود۴۰۰
حجم۷۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کلمات و دانستنی‌ها
سازنده MAG Interactive
‏‏Word Brain عنوان یک بازی واژگانی رایگان مناسب برای تمام سنین است. در این بازی امکان حدس زدن و ساختن کلمات جدید و همچنین تشکیل جدول کلمات وجود دارد. حروف را به یکدیگر متصل کنید و کلمات جدید بسازید. اگر با موفقیت این کار را انجام دهید به مراحل بعدی خواهید رفت.
‏ ویژگی‌های بازی:
‏ - با شرکت در هزاران مرحله چالشی توانایی‌های ذهنی شما تقویت می‌شود
‏ - این بازی با پانزده زبان مختلف قابل انجام است. بنابراین علاوه بر تمرین ذهنی راهی برای تسلط بیشتر بر زبان‌های خارجی است.
‏ - امکان شرکت در چالش‌های روزانه و کسب امتیازات بیشتر
‏ بازی در مراحل اولیه آسان است اما به مرور سخت‌تر می‌شود. شانس خود را امتحان کنید و از سخت‌تر شدن مراحل نترسید چرا که هیچ معمای غیرقابل حلی در این بازی وجود ندارد و همچنین اگر در مرحله‌ای گیر کردید از کمک‌های اضطراری می‌توانید استفاده کنید. برای این منظور روی آیکون لامپ در گوشه تصویر ضربه بزنید.
‏ امیدواریم از انجام این بازی لذت ببرید.
Challenge Brainy in WordBrain's Krazy Kats event and see how many mice you can catch.

Turn in mice for hints at the end of the event - the more you collect, the bigger the prize!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟