خانه برنامه سبک زندگی
تبسم زندگی ( عشق ، آرامش ، خنده )

تبسم زندگی ( عشق ، آرامش ، خنده )

تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۲۱
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده آوای دل
‏‏به نام خالق زیبایی ها
‏زندگی زیباست،
‏جور دیگر باید دید....
‏همه ما بار ها تجربه کرده ایم که وقتی احساس خوب داریم، شادیم، حالمان خوبه، اتفاقات عالی و خوب پشت سر هم برامون رخ می دهد
‏و وقتی حالمان بد است و احساس بد داریم و بد بین هستیم اتفاقات ناگوار و تلخ بیشتر و بیشتر برامون رخ می دهد.
‏حتماً میدونید که این یک قانون است مثل قانون جاذبه زمین، حالا جاذبه زمین را چه قبول کنی یا نه، وجود داره، این قانون هم همیشه وجود داشته، دارد و خواهد داشت.
‏در قرآن به مکرر مفهوم های 'بما کسبت ایدیهم' و 'بما قدمت ایدیهم' و 'بما کانو یعملون 'و مفهوم های مشابه وجود دارند که یعنی چیزی که ما دریافت می کنیم به خاطر چیز هایی است که از پیش فرستاده ایم پس اگر حالمان خوب باشد از قبل داریم فرکانس خوب را به جهان ارسال می کنیم و طبق قانون این فرکانس به ما برمیگردد و اتفاقات خوبتر را برای ما رقم می زند.
‏اما رسالت این برنامه این است که احساس خوب را در کمی در ما زنده کند و کانون توجه ما را روی زیبایی ها و خوبی های زندگی بگذارد و حتی در شرایط بد بازش کنیم و با خواندن مطالبش بتوانیم احساس خوب خودمون دوباره بدست بیاریم تا اتفاقات بهتری را در زندگی تجربه کنیم و در واقع در شرایط بد باید جوری به موضوع نگاه کنیم که احساس بهتری پیدا کنیم.
‏در روایات داریم که نشاط مومن دائمی است،یعنی در شرایط بد و روز های بد هم باید بدانیم نشاط داشته باشیم و حالمان خوب باشه.
‏شاید این برنامه بتواند سهم اندکی در تغییر دید شما به زندگی داشته باشد.و کانون توجه شما را روی زیبایی ها و خوبی های زندگی بگذارد تا نتایج فوق العاده ای بگیرید یا حداقل وقتی واردش می شود احساس کمی بهتر به شما بدهد.
‏امیدواریم که سرزنده و شاد و سربلند و سعادتمند در دنیا و آخرت باشید
‏‏تغییراتی در ساید بار
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟