استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها تفننی
Food Cut - knife throwing game

Food Cut - knife throwing game

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۲/۱۴
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۴
حجم۱۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Shooting games for everyone
‏‏آیا بازی های چاقو - بازی هایی درباره پرتاب چند چاقو به سمت هدف - و غذاهای خوشمزه را دوست دارید؟ Food Cut را امتحان کنید! ما به شما اهداف جالبی را پیشنهاد می کنیم که به جای کنده ها و سایر چیزهای احمقانه، چاقوهای خود را به سمت آنها پرتاب کنید. پرتاب چاقو به سمت پیتزای خوشمزه، کیک شیرین، بوقلمون سوخاری، سوشی تند و سایر غذاهای خوشمزه در بازی های پرتاب سالانه ما چطور است! استاد آشپز چاقو ما استیسی بلید بهترین چاقوی خود را به شما می دهد تا بتوانید آن را پرتاب کنید و برای مهمانی چاقو خود جوایزی ببرید! بازی های چاقو بسیار اعتیاد آور هستند و Food Cut نیز از این قاعده مستثنی نیست. Food Cut فرصتی تازه و بدیع برای برپایی یک مهمانی بزرگ با چاقو با استاد آشپز چاقو، Stacey Blade است!
‏این کار آسانی نخواهد بود، اما شما نیز می توانید در پرتاب بازی ها مانند او استاد شوید! Food Cut به شما فرصتی می دهد تا مهارت های پرتاب خود را نشان دهید و با تمام چاقوها به هدف ضربه بزنید. سخت تمرین کنید و مانند یک نینجا سریع و مانند یک تک تیرانداز چاقو دقیق خواهید شد! کنترل های صاف و ساده این بازی های چاقو را به عنوان پای آسان می کند. چاقوهای خود را انتخاب کنید و شروع به انداختن آن در پیتزا کنید!
‏رؤسای را شکست دهید تا سطوح جدید و تیغه های پرتاب دیوانه را باز کنید. شما می توانید قفل شمشیر پادشاهان، قمه، تیغه های دوگانه، پرتاب کونای، شمشیر اره برقی، چاقوی گیتار، و بسیاری از تیغه های مخفی دیگر را باز کنید :) و اکنون Food Cut دارای بسته های مخصوص مهمانی چاقو است تا همه چیز جالبی پیدا کنند! ما بسته سایبرپانک با شمشیر سایبرپانک، بسته فانتزی با تبر جادویی، بسته علمی تخیلی با شمشیر نوری، بسته قرون وسطایی با دو تیغه، بسته موسیقی با چاقوی پیانو، بسته مسافرتی با مجسمه آزادی، و موارد دیگر داریم... همه آنها را باز کنید. با چاقو سرآشپز استاد Stacey Blade و مجموعه خود را به دوستان خود نشان دهید! کدام چاقوی پرتابی مورد علاقه شما خواهد بود؟ شاید شما شمشیر نور پرتاب کنید؟ یا یک موشک راکتی را انتخاب خواهید کرد؟ یا سوزن فضایی خواهد بود؟ یا شاید ترجیح می‌دهید چاقوی آشپز اصلی را پرتاب کنید؟
‏می‌توانید با تغییر چاقوها، صداها و حتی پس‌زمینه بازی‌های چاقویی ما را به سبک خود تنظیم کنید. استراتژی خود را برای پرتاب چاقو توسعه دهید و از ضربه زدن به تیغه های دیگر خودداری کنید. برای تسلط بر بازی های پرتابی باید واکنش های خود را بهبود بخشید و پرتاب های بسیار دقیقی داشته باشید. گوجه فرنگی را با برش دادن آن با تبر، شمشیر و تیغه های دوتایی خود جمع آوری کنید، دونات کسب کنید و همه آن را برای برش های غذای براق جدید خرج کنید! امتیاز بالا خود را با دوستان به اشتراک بگذارید و آنها را به چالش بکشید تا آن را شکست دهند! همه می توانند این بازی را انجام دهند زیرا آسان و روان است. آن را امتحان کنید و نمی توانید جلوی مهمانی چاقو را بگیرید. یکی از خنده دارترین بازی های چاقو - Food Cut - در انتظار شماست.
‏بیش از 10 رئیس در Food Cut مانند کیک، پای، بوقلمون و هندوانه وجود دارد. بعدی چه خواهد بود؟ همه آنها را شکست دهید و برای هر کدام یک اسلحه شیک خاص از استاد چاقو، Stacey Blade هدیه بگیرید. همچنین، ما دستاوردهای زیادی داریم - و اگر آنها را تکمیل کنید، جوایزی دریافت خواهید کرد. آیا می توانید همه آنها را شکست دهید؟ روسا و دستاوردها منتظرند، همین حالا شمشیر سایبرپانک خود را بردارید!
‏بیایید با پرتاب چند تیغه دوتایی تیز به سمت این پیتزا شروع کنیم! غذا تحویل داده شده است و منتظر یک برش هستیم، بنابراین به Stacey Blade بپیوندید و پادشاه بازی های پرتابی شوید.

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ابوالفضل اصغری
٣١ خرداد ١٤٠١

عالی است

۵ ۴
ŋムのEЯ
١٢ فروردین ١٤٠٠

افتضاحه

۲۲ ۶

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده