استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
کوتاه کننده لینک ، لینکو | Linko

کوتاه کننده لینک ، لینکو | Linko

کوتاه کننده لینک فوری

نصب در حال دریافت
نسخه۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۱۱/۰۴
تعداد دانلود۲۰۰
حجم۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده تیم برنامه نویسی تایماز
‏‏لینکو چیست؟
‏لینکو یک نرم افزار هوشمند و رایگان کوتاه کننده لینک است که با آن می توانید لینک های بلند خود را با یه آدرس جداگانه کوتاه کرده و در همه جا به اشتراک بگذارید.به عنوان مثال لینک کوتاه شده سایت گوگل is.gd/1ah5zN می باشد که با وارد کردن آن در مروگرتان به سایت گوگل هدایت خواهید شد.
‏آیا لینک های کوتاه شده منقضی می شوند؟
‏خیر. لینک های کوتاه شده در لینکو همواره ثابت خواهند ماند. در نتیجه کاربران بدون نگرانی از منقضی شدن لینکها می توانند لینک های خود را کوتاه کرده و برای همیشه از آن ها استفاده نمایند.
‏مزیت لینکو بر سایر سرویس های کوتاه کننده لینک چیست؟
‏شاید مهم ترین مزیت سرویس لینکو نسبت به سرویس های مشابه ، عدم نمایش تبلیغات هنگام هدایت کاربر به سایت مقصد باشد. در نتیجه کاربر معطل نمی شود ، همچنین سایت مقصد از مزایای فنی هدایت فوری (Permanent redirect) بهره خواهد برد.از دیگر مزایا می توان به امکان ثبت و کوتاه کردن نامحدود لینک ، اشاره کرد.
‏لینکو چگونه لینک ها را ریدایرکت می کند؟
‏همان طور که پیش تر اشاره شد ، سرویس های لینکو برای هدایت کاربران از ریدایرکت 301 (Permanent redirect) استفاده می کند. این موضوع مزایای بسیاری برای سایت مقصد دارد ، از جمله اینکه باعث بهبود جایگاه سایت مقصد در موتورهای جست و جو می شود. چرا که موتورهای جست و جو در ریدایرکت 301 ، لینک واسط سرویس های لینکو را نادیده می گیرند. همچنین این موضوع باعث می شود که لینک های شیر شده در شبکه های مجازی مثل فیس بوک،تلگرام،اینستاگرام و غیره پیش نمایش صحیح و مربوط به سایت مقصد را با خود داشته باشند.

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده