خانه برنامه ابزارهای کاربردی
کوتاه کننده لینک ، لینکو | Linko

کوتاه کننده لینک ، لینکو | Linko

کوتاه کننده لینک فوری

تعداد دانلود۱۰۰
حجم۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده تیم برنامه نویسی تایماز
‏‏لینکو چیست؟
‏لینکو یک نرم افزار هوشمند و رایگان کوتاه کننده لینک است که با آن می توانید لینک های بلند خود را با یه آدرس جداگانه کوتاه کرده و در همه جا به اشتراک بگذارید.به عنوان مثال لینک کوتاه شده سایت گوگل is.gd/1ah5zN می باشد که با وارد کردن آن در مروگرتان به سایت گوگل هدایت خواهید شد.
‏آیا لینک های کوتاه شده منقضی می شوند؟
‏خیر. لینک های کوتاه شده در لینکو همواره ثابت خواهند ماند. در نتیجه کاربران بدون نگرانی از منقضی شدن لینکها می توانند لینک های خود را کوتاه کرده و برای همیشه از آن ها استفاده نمایند.
‏مزیت لینکو بر سایر سرویس های کوتاه کننده لینک چیست؟
‏شاید مهم ترین مزیت سرویس لینکو نسبت به سرویس های مشابه ، عدم نمایش تبلیغات هنگام هدایت کاربر به سایت مقصد باشد. در نتیجه کاربر معطل نمی شود ، همچنین سایت مقصد از مزایای فنی هدایت فوری (Permanent redirect) بهره خواهد برد.از دیگر مزایا می توان به امکان ثبت و کوتاه کردن نامحدود لینک ، اشاره کرد.
‏لینکو چگونه لینک ها را ریدایرکت می کند؟
‏همان طور که پیش تر اشاره شد ، سرویس های لینکو برای هدایت کاربران از ریدایرکت 301 (Permanent redirect) استفاده می کند. این موضوع مزایای بسیاری برای سایت مقصد دارد ، از جمله اینکه باعث بهبود جایگاه سایت مقصد در موتورهای جست و جو می شود. چرا که موتورهای جست و جو در ریدایرکت 301 ، لینک واسط سرویس های لینکو را نادیده می گیرند. همچنین این موضوع باعث می شود که لینک های شیر شده در شبکه های مجازی مثل فیس بوک،تلگرام،اینستاگرام و غیره پیش نمایش صحیح و مربوط به سایت مقصد را با خود داشته باشند.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟