استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه کتاب
Wattpad - Read & Write Stories

Wattpad - Read & Write Stories

وات پد: سرویس کتاب مجانی

نصب در حال دریافت
نسخه۹.۴۵.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۱۰/۲۵
تعداد دانلود۱۰۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۷۷۴
حجم۱۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
سازنده Wattpad.com

ورود به دنیای نویسندگان!

کتاب و کتاب خوانی از دیرباز یکی از ضروریات زندگی انسان به حساب می آمده است. چه برای مقاصد تحصیلی و کاری، چه برای اغنای نیاز دانستن افراد همیشه به دنبال یادگیری از طریق مطالعه هستند. این روزها با توجه به سبک زندگی متفاوت و همچنین فراگیری شبکه های اجتماعی، افراد زمان کمتری را به مطالعه اختصاص می دهند که می تواند نکته نگران کننده ای برای هر جامعه باشد. ظهور برنامه ها و سرویس های کتاب خوانی اندروید اما می تواند این مشکل را تا حد زیادی حل کند.

ویدئو معرفی برنامه

این برنامه ها با فراهم کردن مجموعه کاملی از کتاب های مختلف و آسان کردن دسترسی کاربران به آن ها، افراد را به مطالعه و یادگیری ترغیب می کنند. برنامه طاقچه را شاید بتوان بهترین مثال ایرانی این دسته دانست که امکانات متنوعی را در زمینه کتاب خوانی در اختیار شما قرار می دهد. 

اما اپلیکیشن خارجی Wattpad نیز یکی دیگر از برنامه های کاربردی حوزه کتاب و کتاب خوانی است که از امتحان کردن آن پشیمان نخواهید شد. این اپ مجموعه جذابی از بهترین و محبوب ترین کتاب ها را در موضوعات مختلف جمع آوری کرده و آن ها را به صورت رایگان در اختیار علاقمندان می گذارد.

کتاب خوانی با دوستان!

وقتی این برنامه را روی گوشی خود نصب کنید، احتمالا محیط برنامه شما را حسابی به سمت خود جذب می کند. رابط کاربری ساده و در عین حال کاربردی که شما به راحتی می توانید راه خود ا به بخش های مختلف آن پیدا کنید. سپس می بایست با انتخاب موضوع مورد نظر کتاب خود را پیدا کنید. تعداد کتاب های موجود در این اپ به قدری زیاد است که نمی توانید به راحتی عنوان مورد نظر را پیدا کنید بنابراین بد نیست سری به دسته بندی های مختلف آن بزنید و کتاب های آن را ببینید. شبیه به این قابلیت را در اپ های ایرانی مثل برنامه فیدیبو نیز می بینید.

اما یکی از بخش های جذاب این اپ جایی است که می توانید خود را در یک شبکه اجتماعی با افراد کتاب خوان ببینید. شما می توانید ذیل هر کتابی نظرات خود در مورد آن را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید. علاوه بر این می توانید نقد و بررسی سایر کاربران را نیز بخوانید و از آن ها استفاده کنید. بسیاری از کاربران نیز حول محور یک موضوع یا کتاب خاص جامعه طرفداری تشکیل داده اند که به اصطلاح به آن Community می گویند. در آن جا می توانید افرادی را که مثل شما به داستان یا نویسنده خاصی علاقه دارند را بشناسید و با آن ها ارتباط برقرار کنید.

بنابراین اگر شما هم از علاقمندان به کتاب و کتاب خوانی هستید و علاوه بر یک سرویس کتاب خوان به دنبال یک شبکه اجتماعی نیز می گردید حتما Wattpad را امتحان کنید. در کنار این اپ بد نیست سری هم به عناوین دیگری مثل pinterest نیز بزنید که تصاویر جذابی را در قالب موضوعات مختلف در اختیار شما قرار می دهد.

ویژگی های این برنامه

- سرویس کاربردی کتاب خوان

- دسته بندی و موضوعات متنوع

- قابلیت ثبت نظر در مورد کتب

- امکان ارتباط برقرار کردن با نویسنده

- قابلیت جست و جوی سریع

- امکان ضبط و ارسال صدا

What's new in 9.45:
✔ You remember the moment - that kiss you'd been hoping for, the triumph of a main character, or the downfall of the dreaded enemy. Now you can put your personalized stamp of approval on your favourite story parts with Reactions, available on Android!
✔ Read 2 Paid Stories of your choice every month with Wattpad Premium+ subscription on Android

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده