استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
مجتمع تجاری زمرد درگهان

مجتمع تجاری زمرد درگهان

بازار عمده پوشاک درگهان

نسخه۲.۶.۲۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۲۱
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی خرید
سازنده سعید وکیل
‏‏مجتمع تجاری زمرد درگهان با بیش از 7000 متر فضای تجاری مشتمل بر ۵۰۰ واحد تجاری در شهر درگهان جزیره قشم واقع شده است این مجتمع در ضلع جنوبی مجتمع پرشین گلف۲ ، در شرق مجتمع تجاری دریا و در غرب مجتمع تجاری اطلس درگهان قرار گرفته است. عمده فعالیت مجتمع تجاری زمرد درگهان لوازم آرایشی (کلی و جزئی)، پوشاک (تک و عمده) ، پوشاک زنانه (تک و عمده) ، لوازم خانگی، لوازم آشپزخانه، لوازم ورزشی می‌باشد.
‏‏اپلیکیشن مجتمع تجاری زمرد درگهان، یک دایرکتوری از فروشگاه ها و اصناف شاغل و فعال در آن می باشد، متصدیان فروشگاه ها توسط مدیریت مجتمع بصورت فیزیکی (کارت ملی و اسناد مایکت یا اجاره) احراز هویت می شوند، دسترسی متصدیان فروشگاه ها به سایت و اپلیکیشن، جهت به روز رسانی اطلاعات منوط به تکمیل پرونده ایشان در مجتمع می باشد.
‏‏شما می توانید آدرس کامل هر فروشگاه شامل لاین، تلفـن، واتـساپ، اینـسـتاگـرام و ... را با امکان جستجو در فروشگاه ها: پلاک، صنف، نام متصدی در اختیار داشته باشید.
‏‏این اپلیکیشن از سامانه مدیریت مجتمع تجاری 36500 ( www.36500.ir) قدرت می‌گیرد.
‏‏اپلیکیشن رایگان است، اما در صورت تمایل به استفاده از امکانات مانند عضویت در باشگاه خریداران، رزرو تبلیغات، ارائه پیشنهادات و انتقادات در اپلیکیشن، اطلاعاتی از شما دریافت می‌شود، این اطلاعات با هدف راستی آزمایی، اطلاع رسانی و تبلیغات هدفمند مورد استفاده قرار خواهند گرفت و در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار نخواهند گرفت.
‏‏جهت انجام تبلیغات مجازی و محیطی در مجتمع تجاری زمرد درگهان با چاپ قشم به شماره 09175444464 تماس حاصل فرمایید.
‏‏بهبود فروشگاه ویژه
‏بهبود راهنمای مجتمع

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده