بهترین مپ های تاون هال 13 کلش آف کلنز - مجله مایکت | دنیای تکنولوژی و فیلم و سریال

بهترین مپ های تاون هال 13 کلش آف کلنز

چه کسی حریف شما میشود؟

بازی های زیادی نیستند که به محبوبیت “clash of clans” دست پیدا کرده باشند، با اینکه چندین سال از عرضه این بازی گذشته است، اما استودیو فنلاندی سوپرسل سعی میکند با ارائه آپدیت ها و قابلیت های متنوع روح تازه ای به کالبد بازی اضافه کند و بازیکنان را برای ادامه مسیر ترغیب کند.

بهترین مپ های تاون هال 13 کلش آف کلنز

اگر از طرفداران این عنوان باشید قطعا یک اکانت تاون هال 13 دارید و به فکر این هستید که بهترین استراتژی های کلش اف کلنز را در بازی استفاده کنید، کارهایی انجام دهید که دشمنان به راحتی شما را غارت نکنند و در کلن وار ها به موفقیت برسید.

اهمیت چیدن نقشه

بازی طوری طراحی شده که شما اگر خیلی نیروهای خوبی هم نداشته باشید میتوانید بخشی از منابع را غارت کنید به همین منظور اهمیت برج ها و استحکامات دفاعی بیشتر شده و اگر یک بازیکن حرفه ای باشید ستاره های کمتری به حریف میدهید، به جز این در Clan wars ها هم چیدن نقش جز جدایی ناپذیری از بازی است، وقت زیادی دارید که استراتژی خود را تقویت و گسترش دهید و از ابزار های مورد نیاز استفاده کنید، شما به عنوان یک بازیکن حرفه ای کلش نیاز دارید که درباره برج ها و دیوارهای خود اطلاعات کافی داشته باشید و یا بدانید که سرباز پکا چیست و چه کارهایی انجام میدهد.

از ضعف قهرمانان آگاه باشید

تمام نیروهایی که در حمله استفاده می شوند یک نقطه ضعف دارند و شما باید با توجه و با آگاهی از این مشکلات شروع به چیدن نقشه کنید، به عنوان مثال PEKKA در مقابل برج های برقی تسلا آسیب پذیری بسیار بیشتری نسبت به سایرین دارد و یا اگر از تله های پرتابی استفاده کنید باعث غافلگیری حریف خواهید شد.

برای اینکه بتوانید به راحتی از هر نقشه استفاده کنید، تصمیم گرفتیم که لینک آن را برای شما قرار دهیم، شما با کلیک کردن روی هر لینک به صفحه ای میروید که از شما میخواهد وارد بازی کلش شوید، سپس باید نقشه را لود و ذخیره کنید. 

 

نقشه های مناسب فارمینگ

بعضی از ساختار نقشه ها برای فارمینگ مناسب هستند یعنی منابع را در اختیار دشمنان قرار میدهند اما ستاره ای به آن ها داده نخواهد شد، در نتیجه Trophy شما سقوط نخواهد کرد، با توجه به جایگاهی که دارید تصمیم بگیرید که از این استراتژی ها استفاده کنید.

بهترین نقشه ها برای کلن وار 2021

در مپ های وار هم شما باید مراقب باشید که ستاره کمتری بدهید و بیشتر روی یک ساختار پیچیده فکر کنید که وقت حریف هدر برود، شما میتوانید ساختمان ها را جابجا کنید و با توجه به نتیجه جنگ های گذشته یک سری چیزها را عوض کنید، این کار به مرور زمان باعث بهبودی شما خواهد شد.

مپ های هیبریدی کلش اف کلنز

این نوع ساختارها ترکیبی از همه حالت ها هستند، به شما اجازه میدهند که منعطف باشید و در مقابل انواع و اقسام تهدیدات واکنشی مناسبی از خود نشان بدهید، این نقشه ها به شما کمک میکند که در جمع آوری منابع هم موفق عمل کنید و حفظ و توسعه دهکده هم با قدرت و سرعت خوبی دنبال خواهد شد، به طور کلی سعی کنید تاکتیک های مختلف را تست کرده و به یک نتیجه مطلوب دست پیدا کنید.

چطور در وار نتیجه بهتری کسب کنیم؟

چیدن ساختمان های فرعی در اطراف نقشه و یا تشکیل یک لایه محافظتی از آن ها باعث میشود که سرعت حریف کمتر شود، شما اگر بتوانید ساختار دفاعی خود را در میانه میدان طوری تقویت کنید که گوشه ها را هم پوشش دهد، نرخ پیروزی که دارید افزایش پیدا خواهد کرد.

شیوه چیدن مپ های تروفی چگونه است؟

شما باید ماینرها را در گوشه بگذارید و سپس در مقابل آن ها از برج های کماندارها و توپ های جنگی استفاده کنید، این کار باعث میشود که کل منابع به غارت برود اما آسیبی به تاون هال نمیرسد، و حداقل بازی را با دادن یک ستاره به اتمام میرسانید.

چرا چیدن نقشه اهمیت دارد؟

همانطور که گفتیم شما مشغول یک بازی استراتژی هستید، و کاری که میکنید گسترش یک دهکده است، اگر هر چیزی در جای مناسب قرار نگیرید عملا کاری انجام نداده اید و امکان شکست در هر دو بخش دفاع و حمله بسیار بالا خواهد رفت.

بازی های استراتژی راه های زیادی پیش روی شما می گذارند و اختیار عمل را به شما میدهند، این شما هستید که تصمیم میگیرید چطور به ادامه بازی بپردازید و یا متوجه میشوید چه تغییراتی باید اعمال کنید، امروز سعی کردیم دیدگاه مناسبی از تاون هال سیزده به شما بدهیم، به نظر شما کدام سطح از کلش اف کلنز چالش برانگیز تر است و بازیکنان در چه کاپی بیشتر دچار مشکل میشوند؟ نظرات خودتان را برای ما ارسال کنید و بگویید که دوست دارید چه آموزش هایی را در مجله مایکت بخوانید.

مطالب مرتبط

دکمه بازگشت به بالا
دانلود مایکت ×