آموزش بازی های اندروید

آموزش کامل فورتنایت گام به گام از مقدماتی تا حرفه ای، بهترین تنظیمات بازی Epic Games

تجربه Hunger Games قطعا مفرح و سرگرم کننده خواهد بود، برای یک بار هم که شده قطعا دوست داریم که وارد این دنیا شویم و تجربیات مختلفی کسب کنیم، به لطف بازی های ویدیویی این تجربه میسر شده است، وقتی که فورتنایت را نصب کنید وارد دنیای Hunger Games میشود.

ممکن است درباره فورتنایت خبرهای مختلفی در شبکه های اجتماعی یا اینترنت خوانده باشید و یا به وسیله دوستانتان برای یکبار هم شده نامش را شنیده باشید، وقتی که یک بازی محبوب می شود پایش به همه جا کشیده می شود، فورت نایت محبوب شد و حالا در همه جا حضور دارد.

فورتنایت موبایل جز لیست بازی های برتر هم قرار می گیرد، پیش از این لیستی از بهترین بازی های اندروید را برایتان آماده کرده بودیم که میتوانید از اینجا مطالعه کنید.

فهرست این مقاله ( با کلیک روی هر عنوان به آن قسمت منتقل می شوید) :

چرا فورتنایت محبوب است؟

فورتنایت بر روی بیشتر پلتفرم های محبوب به شکل رایگان در دسترس است، این رایگان بودن باعث شده که فورتنایت نسبت به رقبایش فراگیر تر باشد.

بهینه سازی فورتنایت برای رنج وسیعی از تلفن های همراه باعث شده که بازیکنان زیادی به تجربه این عنوان بپردازند، از طرفی هم فورتنایت جز موج اول بازی های بتل رویال محسوب می شود و جز بازیکنان قدیمی این میدان است.

فورتنایت نسبت به سایر عناوین در چند قسمت اصلی به بهترین شکل کارکرده است:

 • شخصی سازی فوق العاده
 • استفاده از کاراکترهای محبوب
 • قابلیت های اجتماعی
 • وجود سیستم بتل پس برای اولین بار در میان بازی ها
 • این چهار ویژگی جز اصلی ترین مزایای فورتنایت نسبت به پابجی موبایل هستند و این مساله باعث شده که فورتنایت بتواند نسبت به رقیبش موفق تر ظاهر شود.

حضور پر رنگ استریمر ها، پخش کنسرت خوانندگان معروف و نمایش فیلم های محبوب در بازی فورتنایت باعث شده که این عنوان چیزی فراتر از یک بازی باشد.

چطور فورتنایت را شروع کنیم؟

برای شروع فکرکنید در حال انجام یک بازی بتل رویال هستید، بازی های بتل رویال معمولا مکانیک های یکسانی در گیمپلی خود دارند و اگر کالاف دیوتی موبایل بتل رویال را انجام داده باشید قطعا با فورتنایت هم آشنا هستید.


ابتدا بازی را از مایکت دانلود و نصب کنید

آیکون بازی Fortnite
Fortnite 
سازنده: Epic Games, Inc.
حجم: ۱۶۹.۸ مگابایت

 • دیتای اضافه بازی را نصب کنید.
 • توجه داشته باشید که دیتای اضافه بازی به صورت خودکار در مایکت دانلود میشود و نیازی به انجام کارهای اضافی ندارید، همچنین ترافیک اینترنت شما به صورت نیم بها محاسبه میشود.

کنترل بازیکن در فورتنایت موبایل

هر زمان که یک بازی محبوب کامپوتر و کنسول از موبایل سر در می آورد همه به این فکر میکنیم که کنترل بازی به چه شکلی خواهد بود؟ هنگامی که از کامپیوتر یا کنسول استفاده میکنیم دکمه های زیادی وجود دارند که می توانیم از آنها استفاده کنیم، اپیک گیمز توانسته کنترل بازی را به خوبی برای گوشی های موبایل تطبیق دهد و مشکل خاصی برای کنترل کاراکتر تان نخواهید داشت.

وقتی که اولین بار بازی را اجرا میکنید بازی به طور پیش فرض پیشنهادهایی را برای تیراندازی و حرکت به شما میدهد، اگر از کاربران تازه وارد هستید و با بازی های بتل رویال آشنایی ندارید سعی کنید نحوه شلیک بازی را بر روی Automatic Fire بگذارید.

هنگامی که سلاحتان را در این حالت قرار میدهید وقتی دشمنان از جلوی شما رد میشوند و در رنج تیراندازی سلاحتان قرار میگیرند، به طور خودکار شروع به تیراندازی می کنید، توجه کنید که سلاح های تک تیرانداز به صورت خودکار شلیک نمیکنند و باید مراقب تیراندازی با اسنایپرها باشید.

در فورتنایت موبایل چطور تمرین کنیم؟

برای جابجایی در دستگاه iOS یا Android ، شما به راحتی از انگشت شست خود در دو طرف صفحه استفاده می کنید ، با انگشت شست سمت چپ شخصیت خود را حرکت میدهند و انگشت شست راست خود را برای هدف قرار دادن دشمنانتان استفاده میکنید یا به اطراف نگاه می کنید، این کار در ابتدا کمی طاقت فرساست و به نظر میرسد نتوانید آن را یاد بگیرید، اما مناطق فعال برای هر انگشت شست زیاد هستند و نگرانی در هنگام کنترل قهرمانتان نداشته باشید.

دکمه های دیگری مانند نشستن، پریدن، دویدن، برداشتن سلاح ها و ساخت ساز هم در صفحه بازی حضور دارند و به مرور زمان متوجه میشوید که هر آیکون چه کار خاصی برایتان انجام میدهد.

وقتی وارد لابی میشوید و دکمه شروع (Play) را لمس می کنید، وارد یک جزیره می شوید که دور تا دور شما پر از سلاح ها و مهمات مورد نیازتان است، شما نمی توانید این سلاح ها را به بازی اصلی ببرید، در نتیجه این جزیره مناسب ترین مکان برای استفاده از دکمه ها و تمرین کردن مکانیک های حرکتی بازی است.

وقتی که وارد اتوبوس نبرد (Battle-bus) می شوید، شما به وسیله بالون هایی بر فراز جزیره به پرواز در می آیید، 30 ثانیه فرصت دارید که تصمیم بگیرید به کدام قسمت نقشه بروید، هر کدام از قسمت ها تفاوت هایی با یکدیگر دارند و شما باید سعی کنید به منطقه ای خلوت تر بروید که مشکل خاصی برایتان در هنگام شروع پیش نیاید.

اگر در مناطقی فرود بیایید که محبوب تر هستند و سلاح های بیشتری در آنجا وجود دارد، قطعا باید آماده نبرد با بازیکنان دیگر باشید چون شما در آن منطقه قطعا تنها نخواهید بود.  مهدی کهریزی

در ابتدای بازی سعی کنید رویکردی محتاطانه و با دقت عمل بالا داشته باشید، بیهوده با سایر بازیکنان درگیر نشوید و سعی کنید تا جایی که میتوانید کوله پشتی خودتان را پر از لوازم مورد نیاز کنید.

ترفندهای فورتنایت موبایل

نکاتی هستند که بازیکنان از آن غافل میشوند و کمتر به آن ها توجه میکنند، این نکات کلید پیروزی در رقابت هستند و اگر کمی دقت داشته باشید متوجه میشوید که به راحتی میتوان در بازی های آنلاین به برتری رسید.

به نقشه کوچک بازی توجه کنید

بعد از اینکه فرود آمدید به موقعیت مکانی و نقشه بازی توجه باشید، با لمس نقشه کوچک که در صفحه بازی قرار دارد، نقشه برای تان بزرگتر خواهد شد و جزئیات نقشه بازی را میبینید، دایره سفیدی بر روی نقشه بازی وجود دارد و باید سعی کنید به سمت آن دایره حرکت کنید.

جست و جو کردن را دست کم نگیرید

سعی کنید ساختمان های بازی را به خوبی جست و جو کنید و مطمئن باشید در ساختمان های بلندتر، سلاح ها و وسایل مورد نیاز بیشتری برایتان وجود دارد، صندوقچه هایی که در نقشه میبینید را باز کنید، باز کردن این صندوقچه ها به شما امکان می دهد که تعدادی Battle Stars را پیدا کنید و به وسیله آن ها لول خودتان را ارتقا دهید.

در هنگام شروع بازی هرچیزی را که میبینید بردارید و سعی کنید از آن استفاده کنید اما به مرور زمان که در بازی پیش میروید انتخاب های بیشتری پیش رویتان قرار میگیرد، کوله پشتی خودتان را از ابزاری که نمیخواهید خالی و از سلاح های مورد نیاز آن را پر کنید.

چند سلاح می توانیم در فورتنایت برداریم؟

شما 6 جای خالی برای سلاح هایتان دارید، یکی از جاهای خالی متعلق به کلنگ شماست و در واقع بهتر است بگوییم شما 5 جای خالی برای سلاح های مورد نیاز خودتان دارید.

سعی کنید سلاح های مختلفی را از کلاس های مختلف بردارید و به عنوان مثال از دو اسلحه اسنایپر در کوله پشتی خودتان استفاده نکنید، این کار باعث میشود در قسمت های مختلف بازی آمادگی مقابله با هر نوع دشمنی را داشته باشید.

آموزش استفاده از آیتم هایی که در بازی فورتنایت وجود دارد

در این قسمت به شما یاد میدهیم چونه از ایتم های بازی فورتنایت اندروید استفاده نمایید.

شاتگان

اگر در حال جست و جو در خانه های مختلف هستید و ناگهان یک دشمن را در فاصله نزدیک به خودتان می بینید، شاتگان بهترین گزینه برای منفجر کردن مغز اوست، شاتگان ها برای فاصله های نزدیک بسیار قوی هستند و اگر درست شلیک کنید دشمنانتان قطعا راهی برای فرار کردن نخواهند داشت.

تک تیرانداز

تفنگ های تک تیرانداز دقت بسیار بالایی دارند و برای فاصله های طولانی مناسب هستند، اگر بتوانید درست و با دقت شلیک کنید، دشمنانتان با یک یا دو تیر شما از بین میروند.

سعی کنید موضعی را انتخاب کنید که دشمنان به سرعت متوجه آن نشوند و در فاصله های نزدیک از تفنگ تک تیرانداز استفاده نکنید، در هنگام استفاده از سلاح های تک تیرانداز مراقب اطرافتان باشید.

معجون

معجون هایی در بازی وجود دارند که یک سپر دفاعی برای شما میسازند، دقت کنید اگر سپر دفاعی شما روی عدد صد است و تعدادی معجون دیگر دارید، تصمیم با خودتان است که آن ها را رها کنید و چیزهای مهم تری بردارید و یا برای آینده از آن استفاده کنید.

کیت سلامتی (Med kit)

اینکه بتوانید تا آخر در بازی فورتنایت بمانید و در مقابل دشمنانتان مقاومت کنید، ارتباط مستقیمی با کیت سلامتی دارد، این کیت ها روند بهبودی شما را افزایش میدهند و نمی گذارند که با عجله به سمت مرگ بروید.

سلاح های تهاجمی (Rifle)

این سلاح ها قدرت مانور بسیار بالایی به شما میدهند و برای اهداف کوتاه و بلند مناسب هستند، این سلاح ها معمولا نواخت تیر و دقت بالایی دارند و می توانند حریف را در چند ثانیه از پا دربیاورد.

سعی کنید همیشه یک سلاح تهاجمی در کوله پشتی خودتان داشته باشید و از سایر سلاح ها به عنوان مکمل این سلاح استفاده کنید.

سلاح های کمری (Hand gun)

سلاح های کمری به عنوان آخرین ابزار شما میتوانند قابل استفاده باشند، به طور کلی این سلاح ها قابلیت زیادی در بازی های آنلاین ندارند اما برای اینکه بتوانید از خودتان دفاع کنید خیلی هم بد نیستند.

قارچ ها (Mushrooms)

قارچ ها مکمل معجون ها هستند و اگر خوش شانس باشید و یک قارچ گیرتان بیفتد، باید همان لحظه قارچ را بخورید، قارچ ها به شما کمک می کنند که سپر دفاعی تان دو برابر افزایش یابد و آسیب پذیری بسیار کمی داشته باشید.

بعد از اینکه سلاح های مورد نیاز و کیت های سلامتی تان را پیدا کردید و مطمئن شدید که آماده مبارزه هستید، به سمت دایره سفیدی که روی نقشه قرار دارد بروید، بازیکنان مجبور هستند که به مرور زمان و با فرا رسیدن زون به سمت دایره سفید حرکت کنند.

طوفان (Zone)

در تمام بازی های بتل رویال یک مکانیک به نام زون وجود دارد و شما نباید خارج از آن قرار بگیرید، طوفان در فورتنایت یک پدیده آب و هوایی است که اگر به شما برخورد کند قسمت اعظمی از جانتان را از دست میدهید، این طوفان از خارج از جزیره شروع به حرکت میکند و کم کم به سمت دایره سفید رنگ می آید، شما باید سعی کنید پیش از رسیدن طوفان در دایره سفید باشید و جانتان را نجات دهید.

ساخت و ساز در فورتنایت
یکی از قسمت های هیجان انگیز فورتنایت ساخت و ساز آن است، در سایر بازی های بتل رویال ساخت ساز تقریبا غیرممکن است و اگر هم این امکان به ما داده شود محدودیت های بسیار زیادی دارد، اما در فورتنایت اینطور نیست.

چرا باید در فورتنایت یک ساختمان بسازیم؟ این کار به دلیل محافظت از خودتان است و به نوعی این ساختمان ها حکم یک سپر دفاعی در برابر گلوله های دشمن را دارند، به مرور زمان یاد میگیرد که چه نوع سازه ای مناسب شماست و چگونه باید این کار را انجام دهید.

برای اینکه موارد مورد نیاز برای ساختن را بدست آورید باید دست به کلنگ شوید با استفاده از کلنگستان در طول مسیر چیزهایی را که لازم دارید جمع آوری و استخراج کنید، ساختمان ها عناصر مختلفی دارند از چوب و آهن گرفته تا تا آجر و سایر عناصری که سریعتر از بین میروند.

یکی دیگر از اهمیت ساختمان ها به دلیل ساختن سازه های رمپ (سکوهای پرش) است، فرض کنید طوفان نزدیک شده و شما میتوانید یک سطح شیب دار بسازید و به کمک آن به سمت زون حرکت کنید و از طوفان جان سالم به در ببرید.

آموزش فورتنایت
طوفان

سیستم مبارزاتی فورتنایت چگونه است؟

اولین توصیه ای که به تازه وارد ها میکنیم این است که شما نیاز به جنگیدن با هر جنبنده ای در نقشه بازی ندارید، اگر صدای درگیری های مختلفی در اطرافتان می شنوید سعی کنید از درگیری دور بمانید و فقط با برنده مبارزات درگیر شوید، برنده ها معمولا در حال جمع آوری سلاح های بازنده ها میشوند و یا مشغول بازسازی خودشان هستند و همین مساله باعث میشود بتوانید به راحتی آن ها را از پا در بیاورید.

در هنگام هدف گیری سعی کنید خونسردی خودتان را حفظ کنید و با دقت شلیک کنید، وقتی به شما تیراندازی میشود سعی کنید ثابت نمانید و کمی جابجا شوید، جابجا شدن در بازی های آنلاین به شما کمک زیادی میکند.

چگونه در فورتنایت موبایل حرفه ای شویم

سلاح های تهاجمی و smg ها را دست کم نگیرید
سلاح های تهاجمی و smg ها بهترین سلاح های بازی برای افراد تازه کار هستند، این تفنگ ها رنج بالایی برای تیراندازی دارند و نواخت تیرشان هم بسیار قابل قبول است، اگر تازه وارد هستید سراغ این سلاح ها بروید و نقشه بازی را یادبگیرید.

برای پریدن عجله نکنید

زودتر پریدن به معنی زودتر رسیدن به سلاح های مورد نیاز است، اما آیا دستیابی به سلاح ها باعث برنده شدن میشود؟ سعی کنید به نقاط خلوت تر نقشه بازی بروید و از درگیری های زود هنگام اجتناب کنید.

به کمیاب بودن آیتم ها و سلاح ها توجه کنید

آیتم های مختلفی در بازی هستند که رده بندی خاصی دارند، سلاح های معمولی با رنگ خاکستری هستند و سلاح های خاص تر و نایاب تر معمولا رنگ های دیگری دارند و در هر جایی از نقشه پیدا نمیشوند، سعی کنید کوله پشتی خودتان را همواره با سلاح های متنوع پر کنید.

کوله پشتی خودتان را هوشمندانه پر کنید

کوله پشتی شما یار و یاور شما در تمامی قسمت های نقشه است، سعی کنید آیتم هایی که در کوله پشتی قرار میدهید به صورت هدفمند و با برنامه قبلی باشد و از برداشتن بی رویه سلاح ها و آیتم ها در اواسط بازی خودداری کنید.

از هرجایی نپرید

سقوط کردن از مکان هایی که ارتفاع زیادی دارند باعث مرگ شما می شوند، سعی کنید هنگام پریدن به ارتفاع ساختمان و کوه ها دقت کنید.

از قسمت شخصی سازی استفاده کنید

موارد زیادی در قسمت شخصی سازی قابل تغییر هستند و به مرور زمان و با بالا رفتن در سطح های مختلف جوایز مختلفی بدست می آورید، شما میتوانید ظاهرتان را در قسمت شخصی سازی تغییر دهید و به یک موجود بامزه تبدیل شوید.

بهترین تنظیمات برای فورتنایت

اگر از یک گوشی اندرویدی برای تجربه فورتنایت استفاده میکنید باید یاد بگیرید که دکمه ها را در کجای صفحه بازی قرار دهید و یا برای ساخت و ساز بهترین دکمه ها کدام هستند، بهترین تنظیمات گرافیکی و حرکتی فورتنایت را در ادامه می توانید مشاهده کنید.

بهترین تنظیمات گرافیکی فورتنایت 

برای اجرای فورتنایت روی بهترین حالت گرافیکی به گوشی های گیمینگ و رده بالا بازار نیاز دارید اما نگران نباشید سازندگان سعی کرده اند تنظیمات گرافیکی مختلفی را برای این بازی در نظر بگیرند.

اگر از گوشی های پایین رده و میان رده بازار استفاده میکنید میتوانید به مسیر زیر بروید:

 1. Setting
 2. video
  در این قسمت می توانید تنظیمات گرافیکی بازی را دستکاری کنید، اگر بازی شما افت فریم و لگ شدیدی دارد دو گزینه زیر را روی پایین ترین تنظیمات ممکن قرار دهید.
 3. quality perests
 4. Mobile framerate
تنظیمات فورتنایت
تنظیمات گرافیکی فورتنایت برای ویندوز و موبایل اندروید

بهترین تنظیمات برای تیراندازی در فورتنایت

بعد از ورود به بازی برای اولین بار سه گزینه زیر برای شما نمایش داده میشوند که هرکدام تنظیمات خاصی را دارند:

 1. Auto Fire
 2. Tap anywhere
 3. Dedicated buttons

تنظیمات Auto fire

اگر حالت تیراندازی را بر روی این گزینه بگذارید، اگر دشمنان شما در رنج تفنگتان قرار بگیرند و شما سلاحتان را به سمت دشمن ببرید، به صورت خودکار تیراندازی میکنید.

تنظیمات Tap anywhere

شما هرجایی از صفحه را لمس کنید اسلحه شما شروع به تیراندازی خواهد کرد، این کار باعث میشود که سهولت بیشتری در هنگام تیراندازی داشته باشید اما از لمس های ناگهانی هم غافل نشوید.

تنظیمات Dedicated Buttons

این گزینه همانند سایر گزینه های کنترلی معروف یک دکمه شلیک به صفحه بازی اضافه میکند و شما هر وقت نیاز به تیراندازی داشتید میتوانید با لمس کردن این دکمه شلیک کنید.

بهترین تنظیمات Hud (دکمه های حرکتی روی صفحه بازی) برای فورتنایت

اینکه چه تنظیماتی برای ما مناسب است را فقط خودتان می توانید پاسخ دهید، سازندگان فورتنایت امکان شخصی سازی فوق العاده در بازی قرار داده اند و شما میتوانید تقریبا هر چیزی را در صفحه بازی قرار دهید، در آموزش کالاف دیوتی موبایل هم شاهد بودیم که Hud ها چه اثری روی بازی میگذاشتند.

تنظیمات Hud مختلفی وجود دارد و این مساله بستگی دارد که روی چه دستگاهی و با چند انگشت بازی می کنید، به تنظیمات بازی بروید و تنظیمات Hud را تا جایی که مناسب شماست تغییر دهید.

برای دو حالت ساخت و ساز و حالت تیراندازی Hud های مختلفی در نظر گرفته شده و باید هر دو را تغییر دهید. مهدی کهریزی

حالت تیراندازی

حالت تیراندازی شامل گزینه های حرکتی و تیراندازی در بازی میشود، تقریبا 12 دکمه مختلف در حالت تیراندازی وجود دارد که قابل شخصی سازی است.

 1. نقشه کوچک
 2. حرکت
 3. کوله پشتی
 4. انتخاب آیتم
 5. عوض کردن خشاب
 6. حالت ساخت و ساز
 7. شلیک کردن
 8. نشستن
 9. هدف گیری
 10. پریدن
 11. میکروفون
 12. واکنش ها (فرمان ها)

تمامی گزینه هایی که در قسمت بالایی گفتیم قابل شخصی سازی و جابجایی هستند، شما میتوانید دکمه ها را در بهترین حالت ممکن قرار دهید و از فورتنایت لذت ببرید.

حالت ساخت و ساز

تنظیمات حالت ساخت و ساز هم کمی پیچیده و سردرگم کننده است و باید سعی کنید تنظیمات را مانند حالت مبارزه ای تغییر دهید و به مناسب ترین ترکیب موجود برسید.

 1. نقشه کوچک
 2. حرکت
 3. کوله پشتی
 4. انتخاب ساختار
 5. انتخاب متریال ساخت و ساز
 6. حالت مبارزه
 7. پرش
 8. ویرایش
 9. چرخش
 10. میکروفون
 11. واکنش ها (فرمان ها)

در این قسمت سعی کردیم تمامی تنظیمات مورد نیاز برای فورتنایت موبایل را برایتان آماده کنیم، شما میتوانید نظرات خودتان را زیر همین بخش به ما اعلام کنید و اگر این مقاله برایتان مفید بود، برای دوستانتان هم بفرستید.

فورتنایت طی این چند سال توانسته محبوبیت زیادی کسب کند و هرچند وقت یکبار شاهد یک فصل جدید است، فصل سوم فورتنایت با رویدادهای منحصر به فرد، جوایز خاص و تغییراتش این بار منتشر شده و شما میتوانید هم اکنون این فصل را تجربه کنید.

اپیک گیمز در فصل سوم فورتنایت تقریبا میزبان تمامی قهرمانان مارول است، هرکدام از این قهرمانان با جزئیات بسیار زیادی طراحی شده اند و جوایز مختلفی در بتل پس بازی قرار دارد.

آموزش فصل سوم سیزن 3 فورتنایت
فصل 3

چالش های فصل سوم فورتنایت تغییراتی نسبت به فصول گذشته داشته اند و شما میتوانید با تمام کردن چالش های این بازی اندرویدی جوایز بیشتری بدست آورید.

بازی های بتل رویال مانند پابجی که آموزش آن را میتوانید در مجله اندرویدی مایکت مطالعه کنید، فصل های مختلفی دارند و هرکدام از این فصل ها سعی دارند ویژگی های رقابتی را به بازی اضافه کنند.

طوفان ها هرچند دقیقه یکبار می آیند؟

اولین طوفان بعد از یک دقیقه از شروع بازی شکل میگیرد و طوفان های بعدی هر سه دقیقه یکبار می آیند، باید سعی کنید در زمان مناسب در زون قرار بگیرید.

چطور کیفیت فورتنایت موبایل را بالا ببریم؟

اگر به تنظیمات بازی بروید در قسمت Video میتوانید گرافیک بازی را در بالاترین سطح ممکن قرار دهید و از این بازی چشم نواز و زیبا لذت ببرید.

چطور مشکل افت FPS در فورتنایت را حل کنیم؟

اگر از یک گوشی اندرویدی با سخت افزار قدیمی استفاده میکنید، باید نرخ فریم و گرافیک بازی را کاهش دهید، برای کاهش نرخ فریم و گرافیک به این آدرس بروید:

 • Setting
 • Video
 • quality perests
 • Mobile framerate

همیشه برای دانلود بازی فورتنایت موبایل میتوانیدبه مایکت مراجعه کنید، توجه کنید اگر فورتنایت را از مایکت دانلود کنید، آخرین نسخه این بازی مطابق با سخت افزار شما به همراه دیتای بازی دانلود خواهد شد و مشکلی برای نصب و راه اندازی آن ندارید. ترافیک مصرفی شما نیز به شکل نیم بهاست و این مساله باعث میشود بتوانید بازی های بیشتری را با اینترنتتان دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا