خانه بازی اکشن
فورتنایت (fortnite mobile)

فورتنایت (fortnite mobile)

نبرد بتل رویال

تعداد دانلود۳۰۰ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۳,۱۱۷
حجم۱۵۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Epic Games, Inc.
سایر اطلاعاتاین بازی آنلاین است.
منتخب سردبیر
یکی از محبوب ترین بازی های سبک بتل رویال

✓ امکان رقابت گروهی آنلاین
✓ مراحل بسیار متنوع بازی
✓ گیم پلی جذاب و هیجان انگیز
✓ شخصیت های متنوع
✓ امکانات شخصی سازی جذاب
✓ جلوه های صوتی با کیفیت
× نیاز به VPN برای اجرای بازی
× قابل اجرا تنها بر روی گوشی های 64 بیتی

بازی فورتنایت موبایل اندروید بهترین بازی 2020 به انتخاب مایکت

همه توسعه دهندگان و بازیکنان موبایل از ظرفیت عظیمی که تلفن های همراه در اختیارشان میگذارد آگاه هستند، اما هیچکس فکرش را نمیکرد که اپیک گیمز [ epic games ] تصمیم بگیرد که فورت نایت را به تلفن های همراه بیاورد، بعد از اینکه شرکت اپیک گیمز دست به این کار زد عناوین دیگری همچون کالاف دیوتی موبایل، پابجی و گارنا فری فایر موبایل برای پلتفرم گوشی های موبایل منتشر شدند،
این مسئله باعث شد که رقابت شدیدی بین این عناوین شکل بگیرد اما خب به لطف سیستم اقتصادی بازیِ فورت نایت این شرکت برنده این رقابت از نظر اقتصادی بود و توانست چلنج های پیش روی خود را به آسانی حل کند. امروز با بررسی، معرفی ویژه و دانلود بازی فورنایت نسخه جدید برای اندروید همراه مایکت یکی از محبوب ترین استور های جهان با 20 میلیون کاربر همراه ما باشید.

فورتنایت چیست؟

بازی بتل رویال محبوب که توسط اپیک گیمز ساخته و منتشر شده است، این بازی برای پلتفرم اندروید در دسترس است، با استفاده از حالت های مختلف که همگی توسط موتور معروف  آنریل انجین توسعه یافته اند میتوانید یک بازی گروهی و جذاب را تجربه کنید، حالت ساخت و ساز بازی فورتنایت باعث شده که این عنوان یک سر و گردن از رقبایش بالاتر باشد و جز پر دانلودترین عناوین فروشگاه های اندروید از جمله مایکت قرار بگیرد.
سیستم اقتصادی بازی فورتنایت بر پایه بتل پس (Battle pass) شکل گرفته، این سیستم را میتوانیم نمونه توسعه یافته ای از جوایز روزانه بدانیم که آزادی عمل بیشتری به کاربر میدهد و درآمد چند برابری را برای ایپک گیمز به بار آورد. یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت فورت نایت در زمان انتشار را باید به سبک نوینی که ارائه کرد و سیستم اقتصادی (Battle pass) ارتباط دهیم، سیستمی که تا قبل از فورت نایت به اشکالی دیگر در عناوین مختلف شاهد آن بودیم و باعث میشود کاربر ناخواسته به چلنج هایی وارد شود که آمادگی آن ها را نداشته باشد.
فورت نایت جز آن دسته عناوینی قرار میگیرد که از لحظه اول سعی میکند فان بودن را در هسته اصلی خود قرار دهد و مخاطب را به نبردهایی لذت بخش دعوت کند و او را به چالش (چلنج) میکشد، اما اشتباه نکنید بازی آنقدرها که فکر میکنید هم ساده نیست و سعی میکنیم نکات مهم بازی فورت نایت را در این مقاله به شما عزیزان آموزش دهیم.
اپیک گیمز سعی کرده از زمان انتشار این عنوان آپدیت های فراوانی را برای این بازی منتشر کند و ایرادهای اساسی بازی را برطرف کند، بازی از سیزن های مختلفی برخوردار است که به تازگی سیزن جدید این عنوان منتشر شده و استفاده از وسایل نقلیه ای مانند ماشین به بازی اضافه شده است.

داستان

بازی داستان خاصی را روایت میکند اما سازندگان سعی کرده اند به شما بفهمانند که باید جزیره و دنیای خیالی بازی (Save the world) را نجات دهید و به یک قهرمان تبدیل شوید. با توجه به سیزن (season) های مختلف بازی و اپدیت های فراوان، شاهد یک محتوای بسیار مطلوب و رایگان هستیم، در بازی آنقدر شخصیت برایتان تدارک دیده شده که فکر نمیکنم به این زودی ها این عنوان رنگ تکراری شدن به خود بگیرد.
هرکدام از چپترهای بازی (Game Chapter) قابلیت های متنوعی را به بازی اضافه میکنند و ویژگی های متفاوتی را در اختیار کاربران قرار میدهند، یکی از دلایلی هم که فورت نایت را به محبوب ترین عنوان بتل رویال (Battle Royale) تبدیل کرده، به پشتیبانی خوب اپیک گیمز باز میگردد که در هر سیزن  (season) قهرمانان جدیدی به بازی اضافه میکند.

مکانیک ها و گیمپلی fortnite battle royale
بازی در یک جزیره رخ میدهد و در طی آپدیت های فصول اخیر تغییرات زیادی در این جزیره رخ داده است اما گیمپلی بازی تغییری نکرده و همان اصالت بتل رویال (Battle Royale) خود را حفظ کرده است.
در بازیهای بتل رویال (Battle Royale) معمولا شما توسط یک هلیکوپتر، هواپیما یا هر نوع وسیله ای که به پرواز می آید به پایین پرتاب میشود و باید توسط چتر نجات، یا وینگ سوت توان خود را به منطقه دلخواهتان روی نقشه هدایت کنید، بعد از اینکه روی نقشه فرود آمدید شما هیچ گونه سلاحی در اختیار ندارید و باید با گشت زدن و چرخیدن در قسمت های مختلف نقشه به جمع آوری سلاح های مورد نیازتان بپردازید، در این میان نیز با کاربران دیگر روبرو می شوید و همین باعث میشود که به چالش(چلنج) کشیده شوید، ظاهر کاربران مختلف به علت استفاده از اسکین ها و قهرمانان متفاوت بسیار متنوع و زیبا به نظر میرسد.
نقشه شامل قسمت های مختلفی می شود که هر منطقه لوت باکس های متفاوتی دارد و باید سعی کنید به مرور زمان بهترین نقاط برای فرد را پیدا کنید، مثلا در نقاطی که بسیار شلوغ هستند نباید فرود بیایید. در بازی هایی همچون کالاف دیوتی و پابجی موبایل نیز این مسئله صادق است و شما باید این قانون را رعایت کنید.
مکانیک های بازی با سایر بازی های بتل رویال (Battle Royale) تفاوت خاصی ندارد و سازندگان بر روی دو مسئله تمرکز کرده اند. فان بودن بازی به وسیله اسکین ها، چلنج ها و حالت های مختلف بازی. تغییرات ظاهری فراوانی را میتوانید بر روی شخصیتتان اعمال کنید و همین مسئله باعث میشود که شو آف کردن بسیار مسئله مهمی در بین کاربران فورت نایت باشد. در فصل سوم بازی شاهد اضافه شدن یک مود جدید هم به بازی هستیم که به نظر میرسد توسعه دهندگان میخواهند حالت بتل رویال (Battle Royale) بازی را در کنار مرد های دیگر در این سیزن دنبال کنند.
بعد از هر برد به شما تعدادی جایزه داده میشود و با لول اپ شدن در سیستم  بتل پس (Battle pass)  بازی می توانید از جوایز متنوع برخوردار شوید. هر بازیکن با توجه به زمان بازی و ایکس پی که از بازیها دریافت میکند، جوایز بتل پس (Battle pass) به او تعلق میگیرد.
توتوریال و آموزش های بازی بسیار ساده بوده و نسبت به بازیهای دیگر زودتر دستتان راه می افتد و نیازی نیست اموزش های بسیار پیچیده ای ببینید، سیستم شوتینگ و گان پلی بازی در طول فصول گذشته تغییری نداشته و سازندگان در فصل سوم این عنوان بتل رویال (Battle Royale) تغییراتی برای این مکانیک نداشته اند.
اپیک گیمز علاوه بر گان پلی یک سیستم ساخت و ساز به بازی اضافه کرده که از تنوع خوبی برخوردار است و به مرور زمان می توانید ساختمان های مختلفی در بازی بسازید و جوایز متنوعی از جمله اسکین های زیبای فورت نایت را بدست آورد.
علاوه بر مسائل ظاهری و اضافه کردن اسکین ها، هر بازیکن استراتژی خاص خود را دارد و باید سعی کنید که راه و روش مناسبی را در هنگام نبرد تان انتخاب کنید.
بازی داستان خاصی را روایت میکند اما سازندگان سعی کرده اند به شما بفهمانند که باید جزیره و دنیای خیالی بازی (Save the world) را نجات دهید و به یک قهرمان تبدیل شوید که بسیار آراسته است و از اسکین های مختلفی استفاده میکند.
 با توجه به سیزن (season) های مختلف بازی و اپدیت های فراوان، شاهد یک محتوای بسیار مطلوب و رایگان هستیم، در بازی آنقدر شخصیت برایتان تدارک دیده شده که فکر نمیکنم به این زودی ها این عنوان رنگ تکراری شدن به خود بگیرد و در سیزن و چپتر قبلی بازی شخصیت آکوامن به بازی اضافه شد که بازیکنان را بسیار هیجان زده کرد، علاوه بر آکوامن اسکین های تازه ای برای بازیکنان در دسترس قرار گرفت.
اسکین های مختلف چالش (چلنج) های روزانه، بتل پس، سیزن های جدید، اپدیت های منظم و دنیای رنگارنگ فورت نایت باعث شده که میلیون ها بازیکن به تجربه این عنوان بپردازند و روز به روز شاهد پیشرفت فورت نایت باشیم.
بعضی از اسکین ها و شخصیت های بازی از بقیه آنها با ارزش تر هستند و به راحتی نمی توانید آنها را بدست آورید، تعدادی از اسکین های بازی هم بسیار خاص هستند و باید حتما آنها را خریداری کنید.
تنوع بالای اسکین های بازی باعث شده که سلاح های بازی بسیار زیبا باشند و بتوانید با شخصی سازی از سلاح های مختلف در طول بازی استفاده کنید.
هارمونی رنگی فوق العاده بازی شما را به یک محیط آرامش بخش میبرد و از سویی دیگر وجود شخصی سازی های فراوان و اسکین های متنوع باعث میشود که شخصیت های فراوانی را در نقشه بازی ببینید و احساس نکنید که فورت نایت از نظر گرافیکی مشکل دارد.
گرافیک و جلوه های بصری بازی فانتزی هستند و همین فانتزی بودن به هضم بازی کمک شایانی میکند، بسیاری از افراد معتقد هستند که فورت نایت کودکانه است و باید گرافیکی واقع گرایانه ارائه کند، بازیهای مختلفی از جمله کالاف دیوتی و پابجی نسبت به فورت نایت واقع گرایانه تر هستند و میتوانید آن هارا تجربه کنید.
صداگذاری بازی به دلیل وجود رقص ها و کنسرت هایی که افراد معروف از جمله مارشمالو در بازی اجرا کرده اند به جذابیت های بازی افزوده است و امیدواریم در فصل سوم و سیزن جدید این بازی شاهد شگفتی های دیگری باشیم.
صداگذاری بازی فوق العاده بوده و باعث شکل گیری یک تم هماهنگ با جلوه های بصری میشود، با اینکه ژانر بتل رویال (Battle Royale) یک ژانر اشباع شده است و صدها عنوان در این سبک می توانید پیدا کنید اما اپیک گیمز با توجه به بهینه سازی مناسبی که انجام داده و برگزاری ایونت های مختلف در بازی باعث شده که محبوبیت این عنوان چند برابر شود.

جنبه های منفی و مثبت بازی فورتنایت که باید بدانید

جامعه کاربری بازی فورت نایت بسیار فعال است و کاربران روزانه محتوای زیادی حول محور این بازی تولید میکنند و نسبت به رقبای هم سبک مانند پابجی،کال اف دیوتی و گارنا فری فایر جامعه کاربری فعال تری دارد.
اسکرین شات های مختلفی از گیم پلی بازی،شخصی سازی های کاربران و اسکین های بازی در شبکه های اجتماعی قرار دارد که میتوانید با سرچ کردن هشتگ فورت نایت آن ها را مشاهده کنید و با جامعه کاربری فعال بازی ارتباط داشته باشید.
استریمر مشهور نینجا کمک زیادی به فراگیری فورت نایت کرد، به جز نینجا استریمرهای فراوانی هستند که برای این بازی تولید محتوا میکنند، به دلیل کالبد فانی که بازی در خود جای داده، استریمرها علاقه زیادی به این عنوان دارند، یکی از دلایلی که باعث میشود استریمرها به این عنوان علاقمند باشند وجود اسکین ها و شخصی سازی های فراوان بازی است.
یکی از جذابترین مکانیک های فورت نایت را میتوانیم سیستم اقتصادی آن یعنی بتل پس (Battle pass) بدانیم، این سیستم به شما جوایز متعددی ارائه میکند و در هر تایر بتل پس (Battle pass) جوایز ارزنده ای دریافت می کنید و به دو شکل خریدنی و رایگان در دسترس شما قرار می گیرد.برگزاری کنسرت، اضافه شدن ابرقهرمانان و سایر تغییرات ظاهری باعث شده اند که فورت نایت به هیجان انگیزترین بازی بتل رویال (Battle Royale) در سالهای اخیر تبدیل شود.
قابلیت اسپلیت اسکرین (split screen) در بازی قرار ندارد و نمی توانید بر روی سایر پلتفرم ها صفحه بازی  را به چند صفحه تقسیم کنید.
فورت نایت یکی از بازی هایی است که باید بر روی تلفن های همراهتان به تجربه آن بپردازید اما این عنوان نقاط ضعفی هم دارد که امیدواریم این نقص ها در آینده برطرف شوند.
وجود چپترهای فراوان، تحریم ایران و سیستم اقتصادی یک طرفه بازی باعث شده که کاربران ایرانی میتوانند فورت نایت را به بهترین شکل ممکن و به آسانی تجربه کنند، ما در مایکت سعی کرده ایم که این عنوان را برای شما عزیزان قرار دهیم و به محض منتشر شدن آپدیت های بازی میتوانید فورت نایت را از طریق مایکت آپدیت کنید.
آیا فورت نایت یک عنوان رایگان است؟
فورتنایت یک بازی رایگان یا به اصطلاح فری تو پلی است و برای نصب بازی نیاز به خرید آن ندارید، این عنوان از خرید درون برنامه‌ای پشتیبانی میکند که اجباری هم نیستند و محتوای بازی به صورت رایگان از طریق مایکت قابل نصب است.
بازی های انلاین بتل رویال هرگز تمام نمی شوند و اگر شما فورت نایت، کالاف دیوتی موبایل و پابجی را بر روی گوشی هوشمندتان نصب کنید نباید نگران تمام شدن بازی باشید و همیشه منتظر محتوای جدید و شگفتی هایی از سوی توسعه دهندگان این عناوین بمانید.
شما در مورد این بازی عالی چه فکر میکنید؟ با لمس باکس صورتی رنگ بازی را نصب و نظرات خود را در برنامه مایکت با دیگران دوستان و گیمر ها که منتظر شما هستند به اشتراک بگذارید .
 

چگونه فورتنایت موبایل را نصب کنیم؟

بازی فورت نایت دارای دیتای اضافه بوده و نیازی نیست به صورت دستی این دیتا را دریافت کنید.

مایکت را نصب کنید.
Fortnite را سرچ کنید و یا از اینجا این بازی را دانلود کنید. 
لینک دانلود این عنوان از سایت اپیک گیمز در دسترس نیست و سعی کنید از مایکت این بازی را دانلود کنید.
توجه داشته باشید که این عنوان یک بازی آنلاین است و برای اجرای آن به اینترنت نیاز دارید.

بازی برای گوشی های ضعیف کار میکند؟

بازی fortnite یکی از بهینه ترین بازی هایی است که برای تلفن های هوشمند منتشر شده و اپیک گیمز از نظر فنی توانسته عملکرد خوب و قابل قبولی داشته باشد، فورت نایت روی پردازنده ۶۴ بیتی ARM شده و فقط برای این سری از پردازنده ها در دسترس است. گوشی های میان رده میتوانند فورتنایت را به راحتی اجرا کنند و گوشی های پرچمدار نیز برای اجرای فورت نایت مشکل خاصی ندارد، قبل از دانلود فورت نایت مدل پردازنده خود را چِک کنید و سپس اقدام به نصب کنید.

بازیهای بتل رویالی که این روزها جز برترین ها هستند بر روی تلفن های ضعیف کار نمی کنند، این لیست شامل عناوینی مانند کالاف دیوتی موبایل، پابجی و گارنا فری فایر نیز میشود.

بهترین بازی های بتل رویال  (Battle Royale) کدامند؟

اگر بخواهیم بهترین بازی های بتل رویال (Battle Royale) را برای تلفن های همراه انتخاب کنیم به عناوینی همچون فورت نایت، کالاف دیوتی موبایل، پابجی موبایل و گارنا فری فایر میرسیم، این عناوین در سبک بتل رویال (Battle Royale) جز پرچمداران هستند و برای تلفن‌های همراه به خوبی بهینه سازی شده اند. هرکدام از عناوین بالا که آنها را ذکر کردیم ویژگی های خاص خود را دارند و از قابلیت های متنوعی بهره میبرند. بازی های بتل رویال این روزها از طرفداران زیادی برخوردار هستند و توسعه دهندگان مختلفی سعی میکنند به این ژانر ورود کنند اما اپیک گیمز برای اولین بار با فورت نایت این ژانر را معرفی کرد.

آیا فورت نایت تمام میشود؟

بازی باتوجه به اینکه یک عنوان آنلاین بتل رویال (Battle Royale) است هرگز تمام نخواهد شد و توسعه دهندگان به صورت منظم آپدیت هایی که شامل محتوای جدید است را به بازی اضافه میکنند، به همین دلیل نگران به اتمام رسیدن بازی و یا خاموش شدن ناگهانی بازی از سوی اپیک گیمز نباشید.

چلنج فورتنایت موبایل چیست؟

چالش (چلنج) هایی در بازی قرار دارد که به صورت هفتگی اپدیت میشوند و به کاربران ماموریت هایی با اهداف خاص میدهد، کاربر نیز با انجام این ماموریت ها می تواند پاداش اضافی دریافت کند. و در هر چپتر بازی به تعدادی از این چالش(چلنج) ها دسترسی دارند.

در گذشته چالشهای(چلنج) فورت نایت مختص به کسانی بود که از سیستم بتل پس (Battle pass) بازی را خریداری کرده بودند، اما در حال حاضر  و در فصل سوم بازی، تمامی بازیکنان میتوانید از این چالشها(چلنج) بهره بگیرند و در راستای افزایش لول و دریافت جایزه بیشتر از آن استفاده کنند.
چالش(چلنج) های فورت نایت به صورت هفتگی تغییر می کنند و نمی توان فرمول خاصی را برای انجام دادن آنها در نظر گرفت، چالش(چلنج) های بازی معمولا شما را به مناطق اطراف جزیره هدایت میکنند و به صورت هفتگی (Week 1) آپدیت میشوند، به عنوان مثال باید ده ثانیه بعد از فرود سعی کنید در یک منطقه خاص یک گروه را شکست بدهید و همین ماموریت های فرعی و چالش(چلنج) ها باعث میشود که رقابت های بازی بسیار متنوع بوده و کاربران در کنار یکدیگر از نبردهای بازی لذت ببرند.
در فصل سوم شاهد چلنج های جدیدی هستیم و در ازای انجام هر چلنج 25 هزار ایکس پی دریافت خواهید کرد، این ایکس پی ها به شما کمک میکنند که محتوای جدیدی را به وسیله چلنج ها آزاد کنید.
توسعه دهندگان گاهی اوقات چلنج ها را به شکل مخفی در بازی قرار میدهند و حس کنجکاوی بازیکنان را تحریک میکنند.
 

از کجا بتل پس فورت نایت بخریم؟

Battle pass یکی از مکانیک هایی است که باعث میشود به بازی بیشتر سر بزنید و جوایز و هدایای بیشتری به ازای وقتی که در بازی میگذرانید دریافت کنید، با توجه به اینکه فورت نایت کشور ایران را تحریم کرده شما نمیتوانید به شکل مستقیم به خرید بتل پس (Battle pass) این بازی اقدام کنید اما با یک جست و جوی ساده در اینترنت راه هایی برای خرید آن در مقابل شما قرار می گیرد.  «توجه کنید که هیچکدام از این راه ها را ما امتحان نکرده ایم و به هیچ یک از کاربران عزیز مایکت نیز توصیه نمی کنیم»

‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏رفع ایرادات جزئی
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟